Kutu profil fiyatları, kutu profillerin üretim özelliklerine göre değişmektedir. Otomobil sanayisi başta olmak üzere gıda üretim tesislerinde, yapı endüstrilerinde kullanılmakta olan demir malzemelerdir. Bu malzemeler, işlevsellik sunması açısından oldukça yoğun olarak kullanılmaktadır ve farklı alaşımlar kullanılarak paslanmaz çelik formuna getirilmektedir. Kutu profillerin farklı çeşitlerinin ve formlarının bulunması nedeni ile fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Bu yapı malzemesine kutu profil adı verilmesinin nedeni; dikdörtgen formda olması ve de içinin boş olmasıdır. Dış cephe kaplamasından inşaat projelerine, zemin döşemesinden dekorasyona kadar pek çok amaçla kutu profil kullanımı yapılmaktadır.

Kutu profil ürünlerinin fiyatları, satın alınacak olan ürünün ebatlarına göre değişkenlik göstermektedir. Bununla birlikte, üretimde kullanılan alaşım ya da kimyasal özellikler de büyük ölçüde kutu profil ürünlerinin fiyatına etki etmektedir.

kutu-profil-fiyatlari

Kutu Profil Çeşitleri

Kutu profil ürünleri, üretim formlarına göre iki ana gruba ayrılmaktadır. Kutu profil çeşitleri, kare kutu profil ve dikdörtgen kutu profil olarak ikiye ayrılmaktadır. Formu her ne olursa olsun kutu profiller, basınç uygulamalarında kullanılmakta ve sahip olduğu yapısal özellikleri nedeniyle farklı sektörlerde kullanılmaktadır. Paslanmaz yapı özelliği ve dayanıklılığı sebebiyle uzun ömürlülüğü vaat eden kutu profiller, kare ile dikdörtgen olarak iki farklı şekilde satışa sunulmaktadır.

Kare kutu profil, yapısı sebebiyle yoğun olarak nakliye sektöründe, mobilya üretiminde ve güvenlik ızgaralarında kullanılmaktadır. Şeklinin kare olması nedeniyle sütun ve direk gibi küçük uygulama alanlarında da tercih edilmektedir. Bu ürünlerde, delme ve kesme işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir. Ayrıca bu ürünlerin paslanmaya karşı direnç gösterebilmesi için galvanizleme uygulamasının yapılması gerekmektedir. Kare profillerin gemi yapımında, çatı yapımında ve makine imalatı yapımında kullanımı oldukça yaygındır. Ayrıca kere kutu profiller, ağır sanayi alanında da kullanılmaktadır.

kutu-profil-boyu-olcutu

Dikdörtgen kutu profil kullanım açısından kare kutu profil ile benzerlik göstermektedir. İçi boş bir şekilde üretilen dikdörtgen kutu profiller, genel imalat alanında, otomotiv sektöründe, nakliye sektöründe ve mobilya sektöründe sıklıkla kullanılmaktadır. Bu ürünlerin kesme işlemleri eğer doğru ekipman tercih edilirse kolaylıkla yapılabilmektedir. Bu profil türü, tıpkı kare profilde olduğu gibi galvanizleme işlemi ile paslanmaya karşı direnç kazanmaktadır. İstenilen ölçü ve ebatta üretilebilen bu kutu profiller, istenilen alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Kutu Profil Özellikleri

Kutu profiller farklı alanlarda ve farklı sektörlerde kullanılabilen ürünlerdir. Bu ürünlerin temel kullanım alanı; endüstri sektördür ve sağladığı işlevsellik sayesinde çok yönlü olarak kullanılabilmektedir. Kutu profiller, başta otomotiv sektöründe olmak üzere yoğun olarak yapı sektöründe kullanılmaktadır. Çünkü bu ürünler, uzun ömürlüdürler ve uzun yıllar boyunca dayanıklılık göstermektedirler. Ayrıca kutu profiller, çeşitli sanayi alanlarında da kullanılabilmektedir ve üst seviyede verimliliğin elde edilmesini sağlamaktadır.

kutu-profil-ozellikleri

İnşaat alanlarından sıklıkla karşılaşılan kutu profiller, inşaatların ana unsurları arasında yer almaktadır. Standart bir kutu profilin boyu 6 metredir ve bu demirden oluşan yapı malzemesi oluşturulurken ileri teknoloji kullanılarak daha iyi üretimin yapılması amaçlanmaktadır. Aynı zamanda, standart boy kutu profil dışında farklı boy ve ebatlarda da isteğe göre üretim yapılabilmektedir. Dolayısı ile gelen taleplere göre 12 metre uzunluğa kadar boyutlandırma yapılabilmektedir.

Kutu profil satın alacak olan endüstriyel işletmelerin dikkat etmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bu noktalara dikkat etmek, üründen daha doğru ve daha iyi verim alınmasını sağlamakla birlikte yüksek verimliliğe olanak tanımaktadır.

Kutu Profil Kullanım Alanları

Kutu profiller, endüstri ve çeşitli iş alanlarından yoğun olarak kullanılmakta ve hatta çoğu zaman ana malzeme olarak görevini yerine getirmektedir. Bu demirden yapılan, dayanıklılığı olan ve uzun süre kullanılabilen malzemeler, inşaat sektöründe yoğun olarak çatı yapımında kullanılmaktadır. Ayrıca beyaz eşya üretiminde ve yan sanayide sıklıkla tercih edilmektedir. Yan sanayi kuruluşları özellikle bu ürüne talep göstermektedir.

Kutu Profil Ağırlık Hesaplama

Kutu profil ağırlık hesaplama işleminin yapılabilmesi için profilin A ölçüsü ile B ölçüsüne gereksinim duyulmaktadır. Ayrıca hesaplamada et kalınlığı, köşe radiusu ve profil uzunluğu bilgileri de kullanılmaktadır. Hesaplamanın daha kısa sürede ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için  kutu profil ağırlık hesaplama linkine tıklayabilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kutu Profil Fiyatları

Kutu profil fiyatları, profillerin çeşitlerine göre farklı şekillerde fiyatlandırılmaktadır fakat fiyata etki eden en önemli unsur kutu profillerin ölçüleridir. Kutu profil fiyatları 2022 listesine göre şu şekildedir;

Güncelleme Tarihi : 04.02.2023

10x10x0,70 liste metre fiyatı11,51KDV dahil 6 metre fiyatı45,63
10x10x,80 liste metre fiyatı12,24KDV dahil 6 metre fiyatı48,52
10x10x0,90 liste metre fiyatı13,61KDV dahil 6 metre fiyatı53,96
10x10x1 liste metre fiyatı14,71KDV dahil 6 metre fiyatı56,18
10x10x1,20 liste metre fiyatı17,53KDV dahil 6 metre fiyatı69,50
10x20x0,70 liste metre fiyatı13,98KDV dahil 6 metre fiyatı55,42
10x20x0,80 liste metre fiyatı14,21KDV dahil 6 metre fiyatı56,33
10x20x0,90 liste metre fiyatı15,84KDV dahil 6 metre fiyatı62,80
10x20x1 liste metre fiyatı17,53KDV dahil 6 metre fiyatı69,50
10x20x1,20 liste metre fiyatı20,83KDV dahil 6 metre fiyatı82,50
10x20x1,50 liste metre fiyatı25,38KDV dahil 6 metre fiyatı100,62
10 x 30 x 0,70 liste metre fiyatı17,41KDV dahil 6 metre fiyatı69,27
10 x 30 x 0,80 liste metre fiyatı18,38KDV dahil 6 metre fiyatı72,87
10 x 30 x 0,90 liste metre fiyatı20,73KDV dahil 6 metre fiyatı82,19
10 x 30 x 1 liste metre fiyatı22,83KDV dahil 6 metre fiyatı90,51
10 x 30 x 1,20 liste metre fiyatı27,13KDV dahil 6 metre fiyatı107,56
10 x 30 x 1,50 liste metre fiyatı32,65KDV dahil 6 metre fiyatı129,45
10 x 30 x 2,00 liste metre fiyatı35,13KDV dahil 6 metre fiyatı139,28
15 x 15 x 0,70 liste metre fiyatı13,98KDV dahil 6 metre fiyatı55,42
15 x 15 x 0,80 liste metre fiyatı14,21KDV dahil 6 metre fiyatı56,33
15 x 15 x 0,90 liste metre fiyatı15,84KDV dahil 6 metre fiyatı62,80
15x15x1 liste metre fiyatı17,53KDV dahil 6 metre fiyatı69,50
15x15x1,50 liste metre fiyatı25,38KDV dahil 6 metre fiyatı100,62

Tüm ürün listemize ulaşmak ve güncel fiyatlar içinde Anlık Fiyat Listesi ana başlığımızı ziyaret edebilirsiniz

Kutu Profil Fiyatına Etki Eden Unsurlar

Kutu profil ürünleri, birbirlerinden farklı özelliklerle üretilebilmekte ve farklı formlarda piyasaya sürülmektedir. Dolayısı ile bu farklılıklar, fiyatların değişkenliği üzerinden önemli ölçüde etkili olmaktadır. Kutu profil fiyatları, üretimdeki demir alaşımı kullanımı ve demir kimyasal değerleri gibi durumlardan dolayı farklılaşabilmektedir. Bununla birlikte, bu ürünlerin boyutları da fiyatların belirleyicisi olmaktadır. Genel olarak kutu profil fiyatları üzerine etki eden unsurlar şunlardır:

  1. Kutu profilin boyutları
  2. Kutu profilin sahip olduğu kimyasal değerler
  3. Kutu profilin fonksiyonel özellikleri
  4. Kutu profilin kullanım seçenekleri

Görüldüğü üzere kutu profil fiyatlarına etki eden pek çok etken bulunmaktadır. İhtiyaç durumlarına göre satın alınan kutu profiller, farklı fiyat seçenekleri ile satışa sunulmaktadır.

Kutu Profil Ne İşe Yarar?

Kutu profil fiyatları ve kullanım alanlarıyla ilgili bilgiler verdiğimiz bu yazımızda ayrıca kutu profil ne işe yarar sorusunun yanıtlarını sizlerle paylaşıyor olacağız. Aslında kullanım alanı her geçen gün artan kutu profiller pek çok sektörde yerini almaya başlamıştır. İnşaat projelerinde sıkça rastlanan kutu profiller ıslak zeminlerde, dekorasyon çalışmalarında, makine üretimlerinde ve dış cephe kaplamalarında karşınıza çıkabiliyor. Bu kapsamda ESN Demir Çelik firmasıyla iletişime geçen müşterilerimiz daima en uygun fiyat avantajlarından da yararlanabiliyor.

Kare ya da dikdörtgen profil olarak tercih edebileceğiniz bu ürünler galvaniz kutu profili olarak da adlandırılıyor. Galvaniz kaplamalar her şeyden önce metallerin ömrünü uzatmaktadır. Bununla beraber kromat ile kaplanan metaller çok daha uzun ömürlü olarak kullanılabiliyor. Günümüzde bu profillerin kalitesi, yapım aşamalarına göre farklılık gösteriyor. Kutu şeklini alır almaz PVC sektöründe yapı desteği olarak kullanılan kutu profiller, farklı şekillerde üretilebilir.

Kutu Profiller Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kutu profil konusunda merak edilen çok sayıda soru bulunmaktadır. Hemen aşağıda kutu profil hakkında sıkça sorulan sorulara ulaşabilirsiniz.

>Soru: Kutu profiller dayanıklı mıdır?

Cevap: Kutu profiller paslanmaz yapı özelliğiyle üretilmektedir. Bu yüzden her türlü dış etkene karşı dayanıklıdır.

>Soru: Kutu profil en çok hangi sektörde kullanılır?

Cevap: Bu ürünler daha çok mobilya üretiminde tercih edilir. Ancak güvenlik ızgaraları ve nakliye sektöründe de kullanılmaktadır.

>Soru: Paslanmaya karşı kutu profiller nasıl direnç gösterir?

Cevap: Paslanmaya karşı kutu profillerin direnç gösterebilmesi için galvanizleme tekniğiyle üretilmesi gerekir.

>Soru: Kare kutu profil kullanım alanları nelerdir?

Cevap: Kare kutu profiller makine imalatlarında, çatı yapımında ve gemi imalatında kullanılır.

>Soru: Kutu profil fiyatları pahalı mı?

Cevap: Kutu profil fiyatları ebatına göre değişir. Bu konuda en doğru ve uygun fiyatları alabilmek için firmamıza ulaşmanız yeterlidir.

>Soru: Kutu profil fiyatlarına hangi unsurlar etki eder?

Cevap: Profilin kullanım seçenekleri başta olmak üzere boyutu, üretiminde kullanılan kimyasal değerler ve fonksiyonel özellikleri, fiyatların değişmesinde etkilidir.

>Soru: Kutu profil ne kadar yük taşır?

Cevap: Bu soruda tarafımıza sıkça sorulmakta fakat bu sorunun en doğru çözümü statik hesabı yapan bir mühendise detaylarınızı paylaşarak hesaplatma yaptırmaktır çünkü boyu kalınlığı vs bir çok etken vardır.

Kutu Profil Güncel Fiyat Tablosu

Kutu profil fiyatları araştırılırken yukarıdaki tablodan yararlanabilirsiniz. Ayrıca aşağıda çok daha detaylı iskonto oranıyla beraber KDV dahil olarak 6 metreli fiyat TL olarak sunulmaktadır. Ancak detaylı bilgilere ulaşmak için mutlaka firmamızı aramanız gerektiğini unutmayın.

Güncelleme Tarihi : 02.06.2021

Kutu Profil EbatFiyat Metre/TLİskonto %KDV’li 6 Metrelik Fiyatı TL
10 x 10 x 0,7011,51 26,82
10 x 10 x 0,8012,242528,52
10 x 10 x 0,9013,612531,76
10 x 10 x 114,712534,30
10 x 10 x 1,2017,532540,89
10 x 20 x 0,7013,982532,61
10 x 20 x 0,8014,212533,14
10 x 20 x 0,9015,842536,96
10 x 20 x 117,532540,89
10 x 20 x 1,2020,832548,54
10 x 20 x 1,5025,382851,69
10 x 20 x 1,50 DKP25,382559,24
10 x 30 x 0,7017,412540,57
10 x 30 x 0,8018,382542,91
10 x 30 x 0,9020,732548,32
10 x 30 x 122,832553,26
10 x 30 x 1,2027,132563,25
10 x 30 x 1,5028,762863,42
10 x 30 x 1,50 DKP32,652576,15
15 x 15 x 0,7013,982532,61
15 x 15 x 0,8014,212533,14
15 x 15 x 0,9015,842536,96
15 x 15 x 117,532540,89
15 x 15 x 1,2020,832548,54
15 x 15 x 1,5023,472851,69
15 x 15 x 1,50 DKP25,382559,21
15 x 25 x 0,7017,412540,57
15 x 25 x 0,8018,382542,91
15 x 25 x 0,9020,732548,32
15 x 25 x 122,832553,26
15 x 25 x 1,2027,132563,25
15 x 25 x 1,5028,762863,42
15 x 25 x 1,50 DKP32,652576,15
15 x 25 x 235,132876,67
15 x 25 x 2 DKP42,782599,78
15 x 25 x 2,5045,042898,29
20 x 20 x 0,7017,412540,57
20 x 20 x 0,8018,382542,91
20 x 20 x 0,9020,732548,32
20 x 20 x 122,832553,26
20 x 20 x 1,5028,762863,42
20 x 20 x 1,50 DKP32,652576,15
20 x 20 x 235,132871,57
20 x 20 x 2 DKP42,782599,78
20 x 20 x 2,5045,042898,28
20 x 30 x 0,7021,562550,24
20 x 30 x 0,8022,452552,41
20 x 30 x 0,9025,402559,21
20 x 30 x 127,312564,84
20 x 30 x 1,2032,452578,59
20 x 30 x 1,5034,772876,62
20 x 30 x 1,50 DKP41,462596,70
20 x 30 x 242,012891,65
20 x 30 x 2 DKP53,7425125,32
20 x 30 x 2,5052,8228115,26
20 x 30 x 362,4828136,31
20 x 40 x 0,7027,582564,31
20 x 40 x 0,8027,812564,84
20 x 40 x 0,9030,282570,57
20 x 40 x 133,702578,59
20 x 40 x 1,2038,432593,09
20 x 40 x 1,5041,462891,40
20 x 40 x 1,50 DKP49,9125116,40
20 x 40 x 250,9928111,29
20 x 40 x 2 DKP65,1125151,82
20 x 40 x 2,5062,4728136,31
20 x 40 x 374,3628162,26
25 x 25 x 0,7021,562550,24
25 x 25 x 0,8022,452552,41
25 x 25 x 0,9025,402548,32
25 x 25 x 127,812564,84
25 x 25 x 1,2032,452578,59
25 x 25 x 1,5034,772876,62
25 x 25 x 1,50 DKP41,462596,70
25 x 25 x 242,012891,66
25 x 25 x 2 DKP53,7425125,32
25 x 25 x 2,5052,8228115,26
25 x 25 x 362,4828136,31
30 x 30 x 0,7027,582564,31
30 x 30 x 0,8027,812582,13
30 x 30 x 0,9030,282570,57
30 x 30 x 133,702578,59
30 x 30 x 1,2038,432593,09
30 x 30 x 1,5041,462891,40
30 x 30 x 1,50 DKP49,0125116,40
30 x 30 x 274,3628111,28
30 x 30 x 2 DKP65,1125151,82
30 x 30 x 2,562,4728136,31
30 x 30 x 374,3628162,26
30 x 40 x 0,8032,422575,62
30 x 40 x 0,9036,212584,43
30 x 40 x 140,082593,51
30 x 40 x 1,2045,3725109,87
30 x 40 x 1,5047,6028104,91
30 x 40 x 1,50 DKP57,8125134,83
30 x 40 x 258,8928128,52
30 x 40 x 2 DKP77,8425181,55
30 x 40 x 2,5073,2428159,81
30 x 40 x 386,6428262,60
30 x 50 x 0,9046,3625108,06
30 x 50 x 146,5725108,59
30 x 50 x 1,2051,8825125,64
30 x 50 x 1,5054,1128119,19
30 x 50 x 1,50 DKP66,2525154,52
30 x 50 x 266,4028150,91
30 x 50 x 2 DKP86,6225201,99
30 x 50 x 2,5080,6628176,02
30 x 50 x 396,2128209,87
30 x 50 x 4129,7228283,07
30 x 50 x 5163,0328355,72
30 x 70 x 1,2072,6425169,39
30 x 70 x 1,5086,1228161,55
30 x 70 x 1,50 DKP72,6425193,13
30 x 70 x 2 28201,05
30 x 70 x 2 DKP47,7825253,71
30 x 70 x 2,5047,3828241,53
30 x 70 x 356,3028286,99
30 x 70 x 472,7728370,95
30 x 70 x 584,8528432,54
35 x 35 x 0,8014,242575,62
35 x 35 x 0,9015,902584,43
35 x 35 x 117,612593,51
35 x 35 x 1,2020,6925109,87
35 x 35 x 1,5021,6328110,27
35 x 35 x 1,50 DKP25,3925134,83
35 x 35 x 226,4828134,99
35 x 35 x 2 DKP26,5125140,77
35 x 35 x 2,5031,8228162,21
35 x 35 x 337,6528191,93
40 x 40 x 0,9020,3525108,06
40 x 40 x 120,4525125,15
40 x 40 x 1,2023,6625125,64
40 x 40 x 1,5023,3828119,19
40 x 40 x 1,50 DKP29,1025154,53
40 x 40 x 228,4228144,88
40 x 40 x 2 DKP38,0425201,99
40 x 40 x 2,5034,5328176,02
40 x 40 x 341,1728209,87
40 x 40 x 455,5328283,07
40 x 40 x 569,7828355,72
40 x 60 x 1,2031,2025165,68
40 x 60 x 1,5029,7128151,45
40 x 60 x 1,50 DKP36,3725193,13
40 x 60 x 236,2628185,84
40 x 60 x 2 DKP47,7825253,72
40 x 60 x 2,5043,5628222,05
40 x 60 x 351,9828264,98
40 x 60 x 469,0928352,20
40 x 60 x 584,8528432,53
40 x 80 x 1,2038,1025202,31
40 x 80 x 1,5037,7628192,49
40 x 80 x 1,50 DKP46,2225245,43
40 x 80 x 244,2228225,42
40 x 80 x 2 DKP60,8625323,17
40 x 80 x 2,5053,1828271,10
40 x 80 x 363,4628323,50
40 x 80 x 485,2228434,42
40 x 80 x 5105,6128538,36
40 x 100 x 1,5046,7028238,06
40 x 100 x 1,50 DKP55,0625292,37
40 x 100 x 254,4428277,52
40 x 100 x 2 DKP71,1025377,76
40 x 100 x 2,5063,3328322,84
40 x 100 x 375,6028385,38
40 x 100 x 4100,2028510,78
40 x 100 x 5124,0928632,57
50 x 50 x 1,2031,2025165,68
50 x 50 x 1,5029,7128151,45
50 x 50 x 1,50 DKP36,3725193,13
50 x 50 x 236,2628184,84
50 x 50 x 2 DKP47,7825253,37
50 x 50 x 2,5043,5628222,05
50 x 50 x 351,9828264,98
50 x 50 x 469,0928352,20
50 x 50 x 584,8528432,54
50 x 90 x 1,5046,7028238,06
50 x 90 x 1,50 DKP55,0625280,68
50 x 90 x 254,4428277,52
50 x 90 x 2 DKP71,1025377,54
50 x 90 x 2,5063,3328322,84
50 x 90 x 375,6028385,38
50 x 90 x 4100,2028510,78
50 x 90 x 5124,0928632,56
50 x 100 x 1,5054,7528279,10
50 x 100 x 257,9128295,02
50 x 100 x 2,5067,8228345,72
50 x 100 x 380,7128411,43
50 x 100 x 4105,2928536,73
50 x 100 x 5131,7428671,56
50 x 100 x 6164,4828838,46
60 x 60 x 1,2038,1025202,32
60 x 60 x 1,5037,7628192,49
60 x 60 x 244,2228225,42
60 x 60 x 2 DKP60,8625323,17
60 x 60 x 2,5053,1828271,10
60 x 60 x 363,4628323,50
60 x 60 x 485,2228434,42
60 x 60 x 5105,6128538,36
60 x 80 x 1,5046,7028238,06
60 x 80 x 1,50 DKP55,0625292,37
Mutlaka Okumalısın !  Boru Fiyatları

ESN Metal’de En İyi Kutu Profil Ölçüleri

Firmamız kutu profil ölçüleri konusunda sizden gelen tüm talepleri değerlendirmektedir. Ancak standart ölçülerde de üretim yapıldığı için bazı müşterilerimiz boyalı profil fiyatları hakkında da araştırma yapmaktadır. Genelde 40×40 profil fiyatları için firmamıza ulaşanlara anında güncel ve detaylı bilgiler sunarken bu konuda en güncel tabloyu da yazımızın devamında paylaşmaya devam ediyor olacağız. Hemen aşağıda profil et kalınlıkları (mm) ile beraber metre fiyatlarını (TL) olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca kutu profil ölçüleri konusunda da ihtiyacınız olan bilgilere bu tablodan ulaşabilirsiniz. Paylaştığımız bu listede profil fiyatları, et kalınlıkları 1 mm ile 5 mm arasındadır. Ayrıca profillierin 1 boy uzunluğu 6 metre olmakla beraber üzerindeki bulunan ölçülerde 1 boy uzunluğu da 12 metredir. Detaylı bilgiler için mutlaka ESN Metal ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.

 

Kutu Profil ölçüleri3,00 mm4,00 mm5,00 mm6,00 mm8,00 mm10 mm12 mm14 mm16 mm
80×8085,54112,86141,24172,40270,24    
90×9097,10128,14159,97196,49299,70    
100×100110,17144,67177,84216,00298,59434,00   
110×110131,97172,35213,35256,17342,24478,38   
120×120133,12173,85214,51258,82359,32528,23   
125×125142,65186,72232,01281,19380,84553,03   
127×127173,61231,47276,55335,79446,68579,09   
130×130199,65266,20318,04386,16513,68665,95   
136×136229,60306,13365,75444,08590,73765,84   
140×140183,06223,36273,06329,83443,20625,32   
150×150197,77236,39287,89348,33468,85826,34   
160×160 276,64343,51415,03569,80713,57892,49  
175×175265,73279,53347,82421,18581,94800,69980,10  
180×180 323,19393,86477,78640,01812,97990,88  
200×200 345,10417,60504,30676,50833,001160,33  
220×220   605,28807,131037,411263,60  
240×240         
250×250  529,38636,10860,071048,001351,35  
260×260   729,94973,381234,961518,75  
280×280   775,151064,301330,161647,00  
300×300   851,601211,601528,201822,50  
350×350         
375×375         
400×400         
450×450         
500×500         
Mutlaka Okumalısın !  Baklavalı Sac Fiyatları

Eğer geniş ebat diktörtgen kutu profil fiyat listesi için araştırma yapıyorsanız o halde aşağıdaki tabloyu incelemeniz yeterli olacaktır. Ayrıca kutu profil ölçüleri ile beraber boyalı profil fiyatları konusunda da en iyi fiyatları yine bizden alabilirsiniz.

Profil ölçüleri3,00 mm4,00 mm5,00 mm6,00 mm8,00 mm10 mm12 mm14 mm16 mm
110×90         
120×80110,17144,67177,84216,00298,59434,00   
120×100131,97172,35213,35256,17342,24478,38   
125×75         
127×50         
127×76         
140×50         
140×60         
140×80131,97172,35213,35256,17342,24478,38   
140×90         
140×100133,12173,85214,51258,82359,32528,23   
140×120         
150×75         
150×50         
150×100142,65186,72232,01281,19380,84553,03   
150×120         
150×140         
160×60         
160×65         
160×70         
160×80133,12173,85214,51258,82359,32528,23   
160×90142,65186,72232,01281,19380,84553,03   
160×100         
160×140         
170×80         
180×75         
180×80323,19393,86477,78640,01812,97990,88   
180×90         
180×100183,06223,36273,06329,83443,20625,32   
180×120         
180×140         
200×80         
200×100197,77236,39287,89348,33468,85685,94826,34  
200×120 276,64343,51415,03569,80731,57892,49  
200×150265,73279,53347,82421,18581,94800,69980,10  
200×160         
210×100         
210×120         
220×100         
220×120265,73279,53347,82421,18581,94800,69   
220×140         
240×120         
250×100265,73279,53347,82421,18581,94800,69980,10  
250×110         
250×150 345,10417,60504,30676,05833,00   
250×200  508,68626,54807,061061,171294,25  
260×90         
260×130         
260×180         
280×220         
300×100 345,10417,60504,30676,50833,001160,33  
300×120         
300×150  508,68626,54807,061061,171294,25  
300×200  529,38636,10860,071048,001351,35  
300×250         
320×200   729,94973,381234,961518,75  
325×300         
340×260         
350×100         
350×150         
350×200         
350×250         
360×170         
400×100         
400×200   851,601211,601528,201822,50  
400×250         
400×300         
400×380         
450×150         
450×250         
450×300         
450×350         
500×200         
500×250         
500×300         
500×400         

Günümüzde ayrıca dikdörtgen kutu profil fiyatları da merak ediliyor. Bu konuda da aşağıdaki tabloyu inceleyerek profil ölçülerine ulaşabilir ve profil kalınlığına göre güncel fiyat listesini inceleyebilirsiniz.

Profil ölçüsü1,00 mm1,20 mm1,50 mm2,00 mm2,50 mm3,00 mm4,00 mm5,00 mm6,00 mm
10×3010,0311,9112,4415,0419,28    
15×2510,0311,9112,4415,0419,28    
20×3012,2114,8015,0317,9822,6126,74   
20×4014,8017,5317,9321,8326,7431,83   
25×35  20,15      
25×4016,2220,1521,2026,1931,5137,50   
30×35         
30X4017,6120,6920,5825,2131,3537,09   
20×5017,9121,3121,6326,1931,5137,50   
25×5020,1924,8224,8730,4436,4243,81   
30×45         
30X5020,4523,6623,3828,4234,5341,1755,5369,78 
20×60         
40X50 28,7130,3936,8844,3452,3270,2587,50 
30X60 28,7130,3936,8844,3452,3279,2587,50 
40X60 31,2029,7136,2643,5651,9869,0984,85 
30X70 31,9031,6939,4447,3856,3072,77  
50×60  37,7646,7656,0566,7587,39108,68 
40×70  37,7646,7656,0566,7587,39108,68 
30×80  37,7646,7656,0566,7587,39108,68 
40X80 38,1046,2237,7644,2253,1863,4685,22105,61
50X70   46,9756,1366,9089,52111,82 
50×80  45,1755,7767,4278,45101,68126,03 
30×100  45,1755,7767,4278,45101,68126,03 
60×80  46,7054,4463,3375,60100,20124,09 
50×90  46,7054,4463,3375,60100,20124,09 
40×100  46,7054,4463,3375,60100,20124,09 
60×90         
90×20         
50×100  54,7557,9167,8280,71105,29131,74164,48
70×90         
60×100   62,2472,5285,54112,86141,24172,40
70×100    42,0553,5971,6888,10 
75X100         
40×120   62,2475,5285,54112,86141,24172,40
50×120    86,34107,75144,26177,25 
60×120   70,2181,5397,10128,14159,97196,49
80×100   70,2181,5397,10128,14159,97196,49
Scroll to Top