Sac Levha Ağırlık Hesaplama

Kalınlık:
mm

Hesaplama Verileri

mm
mm
mm
g/cm3

Hesaplamalarım
Subscribe
Bildir
guest
63 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Berkan
Berkan
11 ay önce

Sac ağırlık hesaplama konusunda epeydir sıkıntı çekiyordum. Hesaplama sisteminiz ile artık saniyeler içinde gerekli bilgilere ulaşabiliyorum. Çok yararlı bir siteniz var.

Berkan
Berkan
11 ay önce
Reply to  admin

Çok teşekkür ediyorum. Yorumlara geri dönüşünüz bile ne kadar profesyonel ve kurumsal olduğunuzu gösterir. İnşallah bir gün tanışma şansımız olur.

Kemalettin
Kemalettin
11 ay önce

Sac ağırlık hesaplamasını bende yapamayanlardan biriyim. Google’da yaptığım aramalar sonucunda sitenize ulaştım ve direkt sıkça kullanılan sayfalara ekledim.

Veli
Veli
11 ay önce
Reply to  admin

Kemalettin bey bende sizin gibi aynı durumdaydım. Bu siteye ulaştıktan sonra yaptığım denemelerin doğru çıkması ile derin bir nefes aldım. Artık her işlemimi buradan gerçekleştiriyorum.

Mert
Mert
11 ay önce

Sitede çok değerli bilgiler var, müşteriler için adeta tüm incelikler düşünülmüş. İnsanların sizleri tercih etmesinin gerçekten çok nedeni var.

Erim
Erim
11 ay önce

Şimdiye dek piyasada olan sac hesaplama yöntemlerini hep kullandım ama bu çok farklı. Bu kadar detaylandırdığınız ve üzerinde durduğunuz için samimi bir şekilde teşekkür ediyorum

Veli
Veli
11 ay önce

Sac ağırlık hesaplaması gerçekten çok iyi ama sizlerden ricam bunu mobil uygulama olarak da çıkartmanızı rica edeceğiz. Malum dış ortamlarda pc kullanamıyoruz. Şimdiden teşekkür ederim.

Yasin
Yasin
11 ay önce

Hesaplamalar gayet kusursuz ve net. Üstelik sizin en büyük avantajınız mobil uyumlu olması. Her zaman bilgisayar başında olamıyoruz malum.

Cüneyt
Cüneyt
11 ay önce

Materyal 7,86 standart bir şekilde gözüküyor. Hesap yaparken bu bölümü değiştirmeye gerek var mı?

Doğukan
Doğukan
11 ay önce

Sizin sayenizde şimdiye kadar yapmış olduğum tüm hesaplamaların hem kısmen yanlış hem de epey bir vaktimi aldığını farkettim. Artık en ufak bir şeyde bile sitenize girip hesaplamalarımı yapıyorum.

Burak
Burak
11 ay önce
Reply to  Doğukan

Aynen bende o yollardan geçtim. Şimdi sac ağırlık hesaplama işlemi yaparken yalnızca burayı kullanıyorum daha doğru sonuç veriyor.

Kenan
Kenan
11 ay önce

Çalıştığım firma da bu tarz hesaplamaları hep ben yaparım. Lisede de sözelci biri olarak çin işkencesi gibi geliyordu bana… Sayenizde bu angaryadan kurtuldum. Teşekkür

Deniz
Deniz
11 ay önce

Ben bu hesaplama işini çok sevdim. Hem detaylı hem de hatasız bir şekilde işlemleri yapabiliyorum.

Serdar
Serdar
11 ay önce

Sacların ölçüsünü hesaplama işlemini ilk defa bu kadar basit bir şekilde yaptım. Üstelik diğer siteler gibi sonuçlarda yanlış çıkmıyor çok beğendim.

Can
Can
11 ay önce

Çok detaylı sonuçlar veriyor çok beğendim bu yazılımı. Çok emek verilmiş ve uğraşılmış gerçekten tebrik ederim ekibinizi.

Emre
Emre
11 ay önce

Hesaplama kısmı çok güzel olmuş. Özellikle stajyer olarak çalıştığım iş yerinde hızlı hızlı hesaplamalar yapmam herkesin beğenisini topladı. Elbette bu sizin siteniz sayesinde oluyor :)

Rıdvan Demir
Rıdvan Demir
11 ay önce

Sac ağırlık hesaplamak bukadar zor olmasa gerek dedim bir türlü sonuca varamadım taki sitenizi bulana kadar elinize sağlık çok rahatladım.

Edip
Edip
11 ay önce
Reply to  Rıdvan Demir

Evet Rıdvan bey. Şimdiye kadar hep farklı sitelerde yanlış sonuca ulaştım. Burada ise hem doğru hem küsüratlı.

Kaan
Kaan
11 ay önce

Kusursuz bir sistem. İhtiyaç olan her şey düşünülmüş ve yapılmış. Saygı duyulacak titizlikte bir iş çıkarmışsınız.

Cihan
Cihan
11 ay önce

Hesaplama aracı hakkında en ufak kötü bir eleştirim dahi yok. Çünkü hiçbir kusur bulamadım emeğinize sağlık

Cenk
Cenk
11 ay önce
Reply to  Cihan

Üstelik dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama mobilde de çok başarılı sonuçlar veriyor. Hem bilgisayar hem de mobil için kusursuz bir tasarım yapılmış

Hüseyin
Hüseyin
11 ay önce

Sac levha hesaplama konusunun bu kadar profesyonelleşebileceğini hiç düşünmezdim. Gerçekten helal olsun her hesaplamanız harika

Beyazıt
Beyazıt
11 ay önce

Sac ağırlık hesaplama da et kalınlığını hesaplamanın basit bir yolu var mıdır? Demir de olduğu gibi ortalama bir rakam girsek acaba sıkıntı yaratır mı diye düşünüyorum. Yardımcı olur musunuz?

Emre
Emre
11 ay önce

Dikkatimi çekti de tüm cevaplara büyük özveri ve profesyonellikle cevap veriyorsunuz. Gerçekten çok takdir ettim sizleri

Fatih
Fatih
9 ay önce

Bu hizmet için bir amatör olarak teşekkür ediyorum.ST-52 Sac için hangi seceneği secmeliyim

Alper
Alper
6 ay önce

Kalınlık bilgisine 4,5 yazınca 4 kabul ediyor. Doğru hesabı ancak 4.5 olarak yazınca yapabiliyor. Düzeltmenizi tavsiye ederim.

TAYFUN AYDURAN
TAYFUN AYDURAN
5 ay önce

Sıcak hadde göz yaşı desenli sac için hesaplama da et kalınlığı 0,5 ise göz yaşı ile birlikte nominal kalınlığı ne kadar almalıyım? Nasıl hesaplamalıyım?

Teşekkür ederim.

Güray Aydemir
Güray Aydemir
4 ay önce

Sitenizi bilgisayarımın masa üstüne ekledim. Çok kullanışlı olmuş. Emeğinize sağlık.

yusuf.karahan
yusuf.karahan
4 ay önce

Elinize, emeğinize sağlık çok güzel olmuş, teşekkürler.

Mehmet sever
Mehmet sever
3 ay önce

Ben hesaplayamadım yardımcı olurmusunuz 2mt uzunluk 80cm genişli 2mm kalinlık

Ahmet Karaca
Ahmet Karaca
1 ay önce

Oldukça net ve verimli bir site, kafa karışıklığını sonlandırmak için bire bir..Teşekkürler

ahmet
ahmet
1 ay önce

waow bu üstün hesaplamalar için teşekkürler nasa acaba böyle sistemler kullanıyormudur illaki sahiptirler ama ellerinize sağlık iyiki yapmışsınız

5 2 votes
Article Rating
© 2019 Tüm Hakları ESN Metal’e Aittir.
63
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x