Sac Levha Ağırlık Hesaplama

Kalınlık:
mm

Hesaplama Verileri

mm
mm
mm
g/cm3

Hesaplamalarım

48
Kimler Neler Demiş?

avatar
20 Comment threads
28 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
25 Comment authors
ESN MetalFatihCenkEmreBeyazıt Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Berkan
Berkan

Sac ağırlık hesaplama konusunda epeydir sıkıntı çekiyordum. Hesaplama sisteminiz ile artık saniyeler içinde gerekli bilgilere ulaşabiliyorum. Çok yararlı bir siteniz var.

Kemalettin
Kemalettin

Sac ağırlık hesaplamasını bende yapamayanlardan biriyim. Google’da yaptığım aramalar sonucunda sitenize ulaştım ve direkt sıkça kullanılan sayfalara ekledim.

Mert
Mert

Sitede çok değerli bilgiler var, müşteriler için adeta tüm incelikler düşünülmüş. İnsanların sizleri tercih etmesinin gerçekten çok nedeni var.

Erim
Erim

Şimdiye dek piyasada olan sac hesaplama yöntemlerini hep kullandım ama bu çok farklı. Bu kadar detaylandırdığınız ve üzerinde durduğunuz için samimi bir şekilde teşekkür ediyorum

Veli
Veli

Sac ağırlık hesaplaması gerçekten çok iyi ama sizlerden ricam bunu mobil uygulama olarak da çıkartmanızı rica edeceğiz. Malum dış ortamlarda pc kullanamıyoruz. Şimdiden teşekkür ederim.

Yasin
Yasin

Hesaplamalar gayet kusursuz ve net. Üstelik sizin en büyük avantajınız mobil uyumlu olması. Her zaman bilgisayar başında olamıyoruz malum.

Cüneyt
Cüneyt

Materyal 7,86 standart bir şekilde gözüküyor. Hesap yaparken bu bölümü değiştirmeye gerek var mı?

Doğukan
Doğukan

Sizin sayenizde şimdiye kadar yapmış olduğum tüm hesaplamaların hem kısmen yanlış hem de epey bir vaktimi aldığını farkettim. Artık en ufak bir şeyde bile sitenize girip hesaplamalarımı yapıyorum.

Burak
Burak

Aynen bende o yollardan geçtim. Şimdi sac ağırlık hesaplama işlemi yaparken yalnızca burayı kullanıyorum daha doğru sonuç veriyor.

Kenan
Kenan

Çalıştığım firma da bu tarz hesaplamaları hep ben yaparım. Lisede de sözelci biri olarak çin işkencesi gibi geliyordu bana… Sayenizde bu angaryadan kurtuldum. Teşekkür

Deniz
Deniz

Ben bu hesaplama işini çok sevdim. Hem detaylı hem de hatasız bir şekilde işlemleri yapabiliyorum.

Serdar
Serdar

Sacların ölçüsünü hesaplama işlemini ilk defa bu kadar basit bir şekilde yaptım. Üstelik diğer siteler gibi sonuçlarda yanlış çıkmıyor çok beğendim.

Can
Can

Çok detaylı sonuçlar veriyor çok beğendim bu yazılımı. Çok emek verilmiş ve uğraşılmış gerçekten tebrik ederim ekibinizi.

Emre
Emre

Hesaplama kısmı çok güzel olmuş. Özellikle stajyer olarak çalıştığım iş yerinde hızlı hızlı hesaplamalar yapmam herkesin beğenisini topladı. Elbette bu sizin siteniz sayesinde oluyor :)

Rıdvan Demir
Rıdvan Demir

Sac ağırlık hesaplamak bukadar zor olmasa gerek dedim bir türlü sonuca varamadım taki sitenizi bulana kadar elinize sağlık çok rahatladım.

Edip
Edip

Evet Rıdvan bey. Şimdiye kadar hep farklı sitelerde yanlış sonuca ulaştım. Burada ise hem doğru hem küsüratlı.

Kaan
Kaan

Kusursuz bir sistem. İhtiyaç olan her şey düşünülmüş ve yapılmış. Saygı duyulacak titizlikte bir iş çıkarmışsınız.

Cihan
Cihan

Hesaplama aracı hakkında en ufak kötü bir eleştirim dahi yok. Çünkü hiçbir kusur bulamadım emeğinize sağlık

Cenk
Cenk

Üstelik dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama mobilde de çok başarılı sonuçlar veriyor. Hem bilgisayar hem de mobil için kusursuz bir tasarım yapılmış

Hüseyin
Hüseyin

Sac levha hesaplama konusunun bu kadar profesyonelleşebileceğini hiç düşünmezdim. Gerçekten helal olsun her hesaplamanız harika

Beyazıt
Beyazıt

Sac ağırlık hesaplama da et kalınlığını hesaplamanın basit bir yolu var mıdır? Demir de olduğu gibi ortalama bir rakam girsek acaba sıkıntı yaratır mı diye düşünüyorum. Yardımcı olur musunuz?

Emre
Emre

Dikkatimi çekti de tüm cevaplara büyük özveri ve profesyonellikle cevap veriyorsunuz. Gerçekten çok takdir ettim sizleri

Fatih
Fatih

Bu hizmet için bir amatör olarak teşekkür ediyorum.ST-52 Sac için hangi seceneği secmeliyim

© 2019 Tüm Hakları ESN Metal’e Aittir.