Boy:
mm

Hesaplama Verileri

mm
mm
mm
g/cm3

Hesaplamalarım
Mutlaka Okumalısın !  HP Ağırlığı Hesaplama
4.3 3 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

48 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Erkan

100*100 10 milim köşebent metrede kaç kg yük taşır

İzzet tokur

Merhaba
Emegi geçen herkeze çok tşk. Ediyorum
Pratik bir hesablama tablosu

Okan

Merhabalar kolay gelsin 40*40 5mm köşebent en az kaç boy sölemek gerekir 6 metre şeklinde

hayri köktürk

masrafını ödersem,satın aldığım malzemeyi başka bir şehre gönderirmisiniz?

Tarık

Köşebentlerin hesaplamasını bu kadar hızlı yapacağımı tahmin etmezdim. Teşekkür ediyorum insanlara bu kadar yararlı olduğunuz için.

Murat

Köşebet ağırlığı hesabı yaparken et kalınlığını nasıl ölçebiliriz? Ya da bunu ölçmesek herhangi bir problem olur mu? İşin uzmanlarından bilgi almak için sizleri rahatsız ediyorum.

Atilla

Et kalınlığını hazırlanan görselde göremedim. Tam olarak bu et kalınlığı dış kalınlığı mı ifade ediyor acaba

Okan

Köşebent hesaplamalarında malum çok fazla hesaplama kullanıyoruz. En sonda bunu excel ya da PDF formatında indirme butonu olsaydı gerçekten mükemmel olabilirdi. İnşallah yaparsınız

Emre

Bu şekilde hesaplandığını bilmiyordum daha yeni bilgi sahibi oldum. Bundan sonra sık sitenizi kullanacağım. teşekkürler

Erdal

Bu şekilde hesaplandığını bilmiyordum daha yeni öğrendim. Bundan sonra sık sık sitenizi kullanacağım. Çok teşekkürler

Ferat

Çok uzun zamandır sitenizdeki köşebent ağırlığı ve kutu profil ağırlık kısımlarını kullanıyorum. Sizden ricam mobil uygulamalı bir şekilde de çıkartabilir misiniz? Çoğu zaman internet çekmediği için giriş yapamıyoruz.

Taner

Mobil uygulamanızı bende sabırsızlıkla bekliyorum. Mesela bizim iş yerinin belli noktalarında internet çekmiyor ve bu tarz hesaplamaları yapmak için sürekli internetin çektiği alanlara gitmek zorunda kalıyoruz.

Faruk

Çok detaylı bir hesaplama sunmuşsunuz. Birçok site gezdim bu kadar teferruatlısını görmedim. Güzel yazılım hazırlamışsınız

Yavuz

Cep telefonundan yaptığım işlemlerde hiç sorun yaşamadım. Üstelik sayfada problemsiz açılıyor. Diğer sitelerde bu problemi çok yaşadım.

Tahsin

Köşebant ağırlı hesaplamada köşebent a ve b ölçüsünü, et kalınlığını ve yine köşebent uzunluğunu giriyorum. Materyal kısmındaki değerin bir önemi var mı? Manuel hesaplamalarda da bunu hesaba katmam gerekiyor mu?

Erim

Sistemi gayet başarılı çalışıyor. Üstelik adetli giriş bile yapabiliyoruz. Çok gelişmiş versiyon bu yazılımcınız kimse kutlarım.

Yiğit

Mobil versiyonu da çok başarılı bu arada erim bey. Hesaplama işlemlerini mobil üzerinden de başarılı bir şekilde yapabilirsiniz.

Coşkun

Yaklaşık 12 senedir bu sektörde yer almaktayım. Bana sorsanız yapmaktan en nefret ettiğiniz şey nedir diye, kesinlikle bu hesaplamaları söylerim. Allah razı olsun sizlerden, bizi büyük bir yükten kurtardınız :)

Haldun

Şimdi devir teknoloji devri birkaç saniyede tüm işlemler karşına çıkıyor. Yıllar evvel ciddi satışın olduğu bir yerde çalışıyordum. Keşke o zamanlarda böyle bir sistem olsaydı

Burkay

Artık teknoloji çağındayız eskiden olsa haklısınız ama şimdi artık çok daha kolay bir şekilde 1 dk da hesap yapabiliyoruz esnmateal sayesinde.

Sami

Köşebentlerin iki noktası da verilmiş A ve B diye. Köşebent uzunluğunu eklemeye gerek var mı? Bu uzunluk dediğimiz A ve B’nin birleştirme çizgisi mi

Can

Köşebent hesaplaması yaparken et kalınlığı tam olarak ne oluyor? Yanlış hesaplama yapmak istemem yardımcı olur musunuz

Erdal

Çok teşekkür ederim bende bu et kalınlığının ne olduğunu soracaktım tamda. Sistem çok güzel çalışıyor kutlarım bu arada. Sürekli sitenizdeyim çok değerli bilgiler var.

Cengiz

Ağırlık hesaplaması yaparken tüm istenilen özellikleri giriyorum ardından ise aşağıda bulunan adet kısmından da rakamları giriyorum. Buraya kadar sıkıntı yok ama çıkan sonuç ile benim yaptığım sonuç arasında milimetrik bir oynama var. Büyük ihtimal benimki farklıdır ama bu kadarcık ufak bir fark sıkıntı yaratır mı?

Sancar

Köşebent ağırlığı hesaplamasını öğrenmek istiyordum. Fakat bir türlü sistemi çözemedim. Ağırlık hesaplaması yaparken et kalınlığının çok büyük bir önemi var mı diye soracaktım?

Sancar

Hızlı dönüşünüz için çok teşekkür ederim admin… Peki et kalınlığını ölçmenin en kolay yöntemini öğrenebilir miyim? Sanıyorum ki tüm parçaların kalınlıkları aynı değildir.

Scroll to Top