Köşebent Ağırlığı Hesaplama

Boy:
mm

Hesaplama Verileri

mm
mm
mm
g/cm3

Hesaplamalarım

40
Kimler Neler Demiş?

avatar
16 Comment threads
24 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
23 Comment authors
ESN MetalYiğitTarıkMuratErdal Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Sancar
Sancar

Köşebent ağırlığı hesaplamasını öğrenmek istiyordum. Fakat bir türlü sistemi çözemedim. Ağırlık hesaplaması yaparken et kalınlığının çok büyük bir önemi var mı diye soracaktım?

Cengiz
Cengiz

Ağırlık hesaplaması yaparken tüm istenilen özellikleri giriyorum ardından ise aşağıda bulunan adet kısmından da rakamları giriyorum. Buraya kadar sıkıntı yok ama çıkan sonuç ile benim yaptığım sonuç arasında milimetrik bir oynama var. Büyük ihtimal benimki farklıdır ama bu kadarcık ufak bir fark sıkıntı yaratır mı?

Can
Can

Köşebent hesaplaması yaparken et kalınlığı tam olarak ne oluyor? Yanlış hesaplama yapmak istemem yardımcı olur musunuz

Sami
Sami

Köşebentlerin iki noktası da verilmiş A ve B diye. Köşebent uzunluğunu eklemeye gerek var mı? Bu uzunluk dediğimiz A ve B’nin birleştirme çizgisi mi

Coşkun
Coşkun

Yaklaşık 12 senedir bu sektörde yer almaktayım. Bana sorsanız yapmaktan en nefret ettiğiniz şey nedir diye, kesinlikle bu hesaplamaları söylerim. Allah razı olsun sizlerden, bizi büyük bir yükten kurtardınız :)

Haldun
Haldun

Şimdi devir teknoloji devri birkaç saniyede tüm işlemler karşına çıkıyor. Yıllar evvel ciddi satışın olduğu bir yerde çalışıyordum. Keşke o zamanlarda böyle bir sistem olsaydı

Burkay
Burkay

Artık teknoloji çağındayız eskiden olsa haklısınız ama şimdi artık çok daha kolay bir şekilde 1 dk da hesap yapabiliyoruz esnmateal sayesinde.

Erim
Erim

Sistemi gayet başarılı çalışıyor. Üstelik adetli giriş bile yapabiliyoruz. Çok gelişmiş versiyon bu yazılımcınız kimse kutlarım.

Yiğit
Yiğit

Mobil versiyonu da çok başarılı bu arada erim bey. Hesaplama işlemlerini mobil üzerinden de başarılı bir şekilde yapabilirsiniz.

Tahsin
Tahsin

Köşebant ağırlı hesaplamada köşebent a ve b ölçüsünü, et kalınlığını ve yine köşebent uzunluğunu giriyorum. Materyal kısmındaki değerin bir önemi var mı? Manuel hesaplamalarda da bunu hesaba katmam gerekiyor mu?

Yavuz
Yavuz

Cep telefonundan yaptığım işlemlerde hiç sorun yaşamadım. Üstelik sayfada problemsiz açılıyor. Diğer sitelerde bu problemi çok yaşadım.

Faruk
Faruk

Çok detaylı bir hesaplama sunmuşsunuz. Birçok site gezdim bu kadar teferruatlısını görmedim. Güzel yazılım hazırlamışsınız

Ferat
Ferat

Çok uzun zamandır sitenizdeki köşebent ağırlığı ve kutu profil ağırlık kısımlarını kullanıyorum. Sizden ricam mobil uygulamalı bir şekilde de çıkartabilir misiniz? Çoğu zaman internet çekmediği için giriş yapamıyoruz.

Erdal
Erdal

Bu şekilde hesaplandığını bilmiyordum daha yeni öğrendim. Bundan sonra sık sık sitenizi kullanacağım. Çok teşekkürler

Emre
Emre

Bu şekilde hesaplandığını bilmiyordum daha yeni bilgi sahibi oldum. Bundan sonra sık sitenizi kullanacağım. teşekkürler

Okan
Okan

Köşebent hesaplamalarında malum çok fazla hesaplama kullanıyoruz. En sonda bunu excel ya da PDF formatında indirme butonu olsaydı gerçekten mükemmel olabilirdi. İnşallah yaparsınız

Atilla
Atilla

Et kalınlığını hazırlanan görselde göremedim. Tam olarak bu et kalınlığı dış kalınlığı mı ifade ediyor acaba

Murat
Murat

Köşebet ağırlığı hesabı yaparken et kalınlığını nasıl ölçebiliriz? Ya da bunu ölçmesek herhangi bir problem olur mu? İşin uzmanlarından bilgi almak için sizleri rahatsız ediyorum.

Tarık
Tarık

Köşebentlerin hesaplamasını bu kadar hızlı yapacağımı tahmin etmezdim. Teşekkür ediyorum insanlara bu kadar yararlı olduğunuz için.

© 2019 Tüm Hakları ESN Metal’e Aittir.