Köşebent Ağırlığı Hesaplama

Boy:
mm

Hesaplama Verileri

mm
mm
mm
g/cm3

Hesaplamalarım
The last comment and 1 other comment(s) need to be approved.
Subscribe
Bildir
guest
44 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sancar
Sancar
1 yıl önce

Köşebent ağırlığı hesaplamasını öğrenmek istiyordum. Fakat bir türlü sistemi çözemedim. Ağırlık hesaplaması yaparken et kalınlığının çok büyük bir önemi var mı diye soracaktım?

Sancar
Sancar
1 yıl önce
Reply to  admin

Hızlı dönüşünüz için çok teşekkür ederim admin… Peki et kalınlığını ölçmenin en kolay yöntemini öğrenebilir miyim? Sanıyorum ki tüm parçaların kalınlıkları aynı değildir.

Cengiz
Cengiz
1 yıl önce

Ağırlık hesaplaması yaparken tüm istenilen özellikleri giriyorum ardından ise aşağıda bulunan adet kısmından da rakamları giriyorum. Buraya kadar sıkıntı yok ama çıkan sonuç ile benim yaptığım sonuç arasında milimetrik bir oynama var. Büyük ihtimal benimki farklıdır ama bu kadarcık ufak bir fark sıkıntı yaratır mı?

Can
Can
1 yıl önce

Köşebent hesaplaması yaparken et kalınlığı tam olarak ne oluyor? Yanlış hesaplama yapmak istemem yardımcı olur musunuz

Erdal
Erdal
1 yıl önce
Reply to  ESN Metal

Çok teşekkür ederim bende bu et kalınlığının ne olduğunu soracaktım tamda. Sistem çok güzel çalışıyor kutlarım bu arada. Sürekli sitenizdeyim çok değerli bilgiler var.

Sami
Sami
1 yıl önce

Köşebentlerin iki noktası da verilmiş A ve B diye. Köşebent uzunluğunu eklemeye gerek var mı? Bu uzunluk dediğimiz A ve B’nin birleştirme çizgisi mi

Coşkun
Coşkun
1 yıl önce
Mutlaka Okumalısın !  NPU Profil

Yaklaşık 12 senedir bu sektörde yer almaktayım. Bana sorsanız yapmaktan en nefret ettiğiniz şey nedir diye, kesinlikle bu hesaplamaları söylerim. Allah razı olsun sizlerden, bizi büyük bir yükten kurtardınız :)

Haldun
Haldun
1 yıl önce
Reply to  Coşkun

Şimdi devir teknoloji devri birkaç saniyede tüm işlemler karşına çıkıyor. Yıllar evvel ciddi satışın olduğu bir yerde çalışıyordum. Keşke o zamanlarda böyle bir sistem olsaydı

Burkay
Burkay
1 yıl önce
Reply to  Coşkun

Artık teknoloji çağındayız eskiden olsa haklısınız ama şimdi artık çok daha kolay bir şekilde 1 dk da hesap yapabiliyoruz esnmateal sayesinde.

Erim
Erim
1 yıl önce

Sistemi gayet başarılı çalışıyor. Üstelik adetli giriş bile yapabiliyoruz. Çok gelişmiş versiyon bu yazılımcınız kimse kutlarım.

Yiğit
Yiğit
1 yıl önce
Reply to  Erim

Mobil versiyonu da çok başarılı bu arada erim bey. Hesaplama işlemlerini mobil üzerinden de başarılı bir şekilde yapabilirsiniz.

Tahsin
Tahsin
1 yıl önce

Köşebant ağırlı hesaplamada köşebent a ve b ölçüsünü, et kalınlığını ve yine köşebent uzunluğunu giriyorum. Materyal kısmındaki değerin bir önemi var mı? Manuel hesaplamalarda da bunu hesaba katmam gerekiyor mu?

Yavuz
Yavuz
1 yıl önce

Cep telefonundan yaptığım işlemlerde hiç sorun yaşamadım. Üstelik sayfada problemsiz açılıyor. Diğer sitelerde bu problemi çok yaşadım.

Faruk
Faruk
1 yıl önce

Çok detaylı bir hesaplama sunmuşsunuz. Birçok site gezdim bu kadar teferruatlısını görmedim. Güzel yazılım hazırlamışsınız

Ferat
Ferat
1 yıl önce

Çok uzun zamandır sitenizdeki köşebent ağırlığı ve kutu profil ağırlık kısımlarını kullanıyorum. Sizden ricam mobil uygulamalı bir şekilde de çıkartabilir misiniz? Çoğu zaman internet çekmediği için giriş yapamıyoruz.

Taner
Taner
1 yıl önce
Reply to 
Mutlaka Okumalısın !  Sac Levha Ağırlık Hesaplama
ESN Metal

Mobil uygulamanızı bende sabırsızlıkla bekliyorum. Mesela bizim iş yerinin belli noktalarında internet çekmiyor ve bu tarz hesaplamaları yapmak için sürekli internetin çektiği alanlara gitmek zorunda kalıyoruz.

Erdal
Erdal
1 yıl önce

Bu şekilde hesaplandığını bilmiyordum daha yeni öğrendim. Bundan sonra sık sık sitenizi kullanacağım. Çok teşekkürler

Emre
Emre
1 yıl önce

Bu şekilde hesaplandığını bilmiyordum daha yeni bilgi sahibi oldum. Bundan sonra sık sitenizi kullanacağım. teşekkürler

Okan
Okan
1 yıl önce

Köşebent hesaplamalarında malum çok fazla hesaplama kullanıyoruz. En sonda bunu excel ya da PDF formatında indirme butonu olsaydı gerçekten mükemmel olabilirdi. İnşallah yaparsınız

Atilla
Atilla
1 yıl önce

Et kalınlığını hazırlanan görselde göremedim. Tam olarak bu et kalınlığı dış kalınlığı mı ifade ediyor acaba

Murat
Murat
1 yıl önce

Köşebet ağırlığı hesabı yaparken et kalınlığını nasıl ölçebiliriz? Ya da bunu ölçmesek herhangi bir problem olur mu? İşin uzmanlarından bilgi almak için sizleri rahatsız ediyorum.

Tarık
Tarık
1 yıl önce

Köşebentlerin hesaplamasını bu kadar hızlı yapacağımı tahmin etmezdim. Teşekkür ediyorum insanlara bu kadar yararlı olduğunuz için.

hayri köktürk
hayri köktürk
1 yıl önce

masrafını ödersem,satın aldığım malzemeyi başka bir şehre gönderirmisiniz?

Okan
Okan
5 ay önce

Merhabalar kolay gelsin 40*40 5mm köşebent en az kaç boy sölemek gerekir 6 metre şeklinde

votes
Article Rating
© 2019 Tüm Hakları ESN Metal’e Aittir.
44
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x