Çelik Hasırlar

fens-teli-fiyatı
Çelik Hasırlar
ESN Metal

Fens Teli

Fens teli, pek çok yerde karşımıza çıkan ve çit teli ya da panel çit yapımında kullanılan tel gibi tanımlamalar ile kulağımıza çalınan malzemedir. İki farklı türe sahip olan baklava dilimi

Devamını oku »
dikenli-tel-fiyati
Çelik Hasırlar
ESN Metal

Dikenli Tel

Dikenli tel, bahsettiğimiz demir ve çelik sektörü ürünlerinden farklı ve kullanım alanı da farklı olan bir malzemedir. Genel bir tanım ile nedir sorusunun cevabı bahçe, tarla ve benzeri alanları sarmalayan,

Devamını oku »

Son derece geniş kullanım alanına hitap eden çelik hasır ürünlerini sizlere cazip fiyatlarla sunuyoruz.

Nasıl Üretiyoruz?

S220 çeliğini soğuk çekme işlemine tabi tutuyoruz. Daha sonra nervür işleminden geçiriyoruz. Böylelikle çelik hasırlar yüksek dayanıma sahip oluyor. Tüm üretimlerimizi uluslararası standartlara göre gerçekleştiriyoruz.

Gelişmiş teknolojik cihazlar ve tecrübeli personelimizle en iyisini üretmeye devam ediyoruz.

Çelik Hasırlarda ESN Metal Farkı

İnşaat demiri kat döşemelerinde kullanılır. Çelik hasır döşemeler, kalıp işlemi tamamlandıktan sonra kalıbın içerisine yerleştirilir. Böylece döşemeler daha dayanıklı hale gelir.

Temel döşeme unsurlarının daha sağlam ve dayanıklı olabilmesi için de Çelik hasır ürünlerinin kaliteli ve uluslararası standartlara uygun olarak üretilmesi gerekir.

ESN Metal olarak ürünlerimizi tüm testlerden geçiriyoruz. Müşteriye ulaşana kadar tüm standartların sağlandığından emin oluyoruz.

Daha ne isteyebilirsiniz ki?

Scroll to Top