Amacımız

Demir çelik sektörü her daim medeniyetin ilerleyebilmesi adına itici bir güç olmuştur. Sanayi Devrimi sonrasında, otomobillerin yaygınlaşmasında, uçak üretiminde ve daha akla gelmeyecek onlarca tarihsel buluşta, demir çelik ürünleri ön planda olmuştur. Bu bilgiler ışığında bu tarihsel derinliğin de farkındalığıyla ESN Metal olarak öncelikli amacımızı insanlığın ve medeniyetin daha ileri seviyelere gelmesi hedefiyle tanımlıyoruz.

  • Medeniyetin ve İnsanlığın İlerlemesine Yardımcı Olmak

ESN Metal demir çelik endüstrisi yukarıda da belirttiğimiz gibi insanlığın her daim ilerlemesi için kritik konumda olmuştur. Biz de bunun farkındalığıyla geleceğe dönük çözümlere odalanıyor ve insanlığa fayda sağlayacak uygulamalara öncelik veriyoruz. Gerek demir çelik üretimi konusunda gerekse metal sac plaka, kare profil gibi basit yapı malzemelerinde bile fark yaratmaya odaklanıyoruz.

  • Türkiye’nin Ağır Sanayi Standartlarını Yükseltmek

ESN Metal bir diğer önemli amacımız da Türkiye’nin endüstri standartlarını daha yukarı seviyelere çıkarmak. G20 ülkeleri arasında güçlü bir konumda bulunan ülkemiz, gerek dış ticaret ve ihracat gerekse üretim konusunda büyük bir potansiyel teşkil etmektedir. Biz de bu potansiyelin farkındalığıyla geleceğe emin adımlarla ilerleyebilmek adına, üretim politikalarımızı milli değerlerimizle örtüşecek yapıda şekillendiriyoruz.

  • Yüksek İstihdam Olanakları ile Toplumsal Fayda Sağlamak

Üzerinde hassasiyetle durduğumuz bir diğer önemli amacımız da toplumsal fayda ekseninde yüksek istihdam fırsatı yaratmak. Ekonomik açıdan kalkınmayı destekleyecek ve yüksek iş olanakları ile çalışan değeri yaratacak bir organizasyon olmaya özen gösteriyoruz.  Bu bağlamda iş gücümüz için her türlü sosyal ve ekonomik olanağı da sağlamaya gayret ediyoruz.

© 2019 Tüm Hakları ESN Metal’e Aittir.