Demir çelik sektörü her daim medeniyetin ilerleyebilmesi adına itici bir güç olmuştur. Sanayi Devrimi sonrasında, otomobillerin yaygınlaşmasında, uçak üretiminde ve daha akla gelmeyecek onlarca tarihsel buluşta, demir çelik ürünleri ön planda olmuştur. Bu bilgiler ışığında ve tarihsel derinliğin de farkındalığıyla ESN Metal olarak öncelikli amacımızı, insanlığın ve medeniyetin daha ileri seviyelere gelmesi hedefiyle tanımlıyoruz.

Medeniyetin ve İnsanlığın İlerlemesine Yardımcı Olmak

ESN Metal demir çelik endüstrisi, yukarıda da belirttiğimiz gibi insanlığın her daim ilerlemesi için kritik konumda olmaya çalışıyor. Bu nedenle geleceğe dönük çözümlere odaklanıyor ve insanlığa fayda sağlayacak uygulamalara öncelik veriyoruz. Gerek demir çelik üretimi konusunda, gerekse metal sac plaka ve kare profil gibi basit yapı malzemelerinde fark yaratmaya odaklanıyoruz.

Türkiye’nin Ağır Sanayi Standartlarını Yükseltmek

ESN Metal olarak bir diğer önemli amacımız da, Türkiye’nin endüstri standartlarını daha yukarı seviyelere çıkarmak. G20 ülkeleri arasında güçlü bir konumda bulunan ülkemiz, gerek dış ticaret ve ihracat gerekse üretim konusunda büyük bir potansiyel sahiptir. Bu potansiyelin farkında olarak geleceğe emin adımlarla ilerleyebilmek adına, üretim politikalarımızı milli değerlerimizle örtüşecek yapıda şekillendiriyoruz.

Yüksek İstihdam Olanakları ile Toplumsal Fayda Sağlamak

Yüksek istihdam fırsatı yaratmak konusu üzerinde hassasiyetle duruyoruz. Ekonomik açıdan kalkınmayı destekleyecek ve yüksek iş olanakları ile çalışan değerleri yaratacak bir organizasyon olmaya özen gösteriyoruz.  Bu amaçla iş gücümüz için her türlü sosyal ve ekonomik olanağı sağlamaya gayret ediyoruz.

Scroll to Top