Siyah sac, özellikle sac denildiğinde akla gelen en yaygın kullanıma sahip olan üründür. Saclar, pek çok farklı çeşit ile karşımıza çıkar. Siyah sac ise sıkça kullanılan bir alternatiftir. Nedir sorusuna biraz daha detaylı bir şekilde cevap verecek olursak ise üretim sürecinden söz etmeliyiz. Slab adı verilen sıvı çeliğin, sürekli döküm uygulaması ile katılaştırılması sonucu, dikdörtgen kesitli bir yarı ürün ortaya çıkar.Bu ürünün sıcak bir şekilde haddelenmesi ile de rulo ya da yassı şekilli çelikler yani saclar ortaya çıkar. Kalınlığı 1,50 ile 20,00 mm aralığında değişmektedir. Bununla birlikte siyah sac ebatları müşteri talebine göre şekillendirilebilir.

siyah sac fiyatı

Yani standartların dışına çıkılması mümkündür. Çeşitli özellikleri ile dikkatleri çeken ve geniş bir kullanım alanına ulaşan , son derece önemli bir malzemedir. Örneğin; süneklik ve de tokluk optimizasyonu sağlamaktadır. Bu tür özellikleri sebebi ile siyah çelik, inşaat makineleri ve iş makinelerinin imalatında sıkça kullanılıyor. Diğer taraftan genel konstrüksiyon levhalarında, kara yolu araçları ya da demir yolu araçlarının imalatında ve depolama tankları ile konteynerlarda da kullanılmaktadır.

Hem Türkiye’de hem de dünya genelinde en çok üretimi yapılan ve en çok kullanılan malzemelerden biri olarak tanımlayabiliriz, bahsettiğimiz üzere çeşitli alanlarda ve sektörlerde kullanılabilmektedir. Birbirinden farklı amaçlar ile kullanılsa da, genel olarak sahip olduğu üstün özellikleri ve dayanıklılığı ön plana çıkarmaktadır. nedir ve nerelerde kullanılır sorularına cevap verdiğimize göre şimdi bir diğer cevabı merak edilen soruya geçelim. Siyah sac fiyatlarına

Siyah Sac Fiyatları

Siyah sac fiyatları çokça soruluyor ve gerçek anlamda merak ediliyor. Ancak açıkça söylemek gerek ki, müşterinin ihtiyaç duyduğu ürünün özellikleri bilinmeden ve hatta sipariş miktarı bilinmeden net bir şekilde fiyatından söz etmek mümkün değildir. Bu bilgilere sahip olmadan fiyat veren adresler ise kesinlikle güvenilmez olacaktır. Oldukça değişken olan siyah sac fiyatı konusu, sıraladığımız etkenlere bağlı olarak netliğe kavuşacaktır.

Mutlaka Okumalısın !  Boyalı Sac

Bu sebeple fiyatlarını merak ediyorsanız, doğrudan konunun uzmanları ile görüşmeniz ve birinci ağızdan net bir şekilde bilgi almanız gerekir. Fiyatlarını en kaliteli ürünü sunan ve tecrübesi ile de adından söz ettiren ESN Metal ekibinden öğrenebilirsiniz.

Kolayca iletişime geçeceğiniz ve en kaliteli ürün alternatifleri için fiyat teklifi alabileceğiniz bu adres, size profesyonelliği sunacaktır. Ayrıca unutmamak gerekiyor ki, sadece siyah sac değil, bununla birlikte sementasyon çeliği, imalat çeliği, köşebent, esnmetal.com/npu-demir ve silme demir gibi daha nice farklı ürüne de burada ulaşabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken siyah sac fiyatları ile ilgili bilgi almak üzere, ESN Metal yetkilileri ile iletişime geçmektir. Ayrıca burada mümkün olan en uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz. Kalite hiçbir zaman ucuz olmayacağından, mümkün olan en uygun fiyatlar tanımını yapmak daha doğru olacaktır.

Siyah Sac Siparişinde ESN Metal

ESN Metal, sadece profesyoneller ile çalışır ve karşınıza alanında uzman bir ekip çıkarır. Dolayısıyla bir temsilci ile görüştüğünüzde hem siyah sac gibi talep ettiğiniz ürün ile ilgili net bir şekilde bilgi alabilirsiniz, hem de karar verme sürecinizde destek alabilirsiniz.

Dolayısıyla da demir ve çelik sektörünün en önemli isimlerinden biri olan ESN Metal’i tercih ettiğiniz için hiçbir zaman pişmanlık duymazsınız. Saclar ya da benzeri ürünler için zaman kaybetmeden siz de bir yetkili ile görüşebilirsiniz. Hemen şimdi arayıp bilgi almaya ne dersiniz?

Bunlarda İlginizi Çekebilir: