Özel makinelerimizde boru kesim işlemini gerçekleştiriyoruz. Tıpkı diğer kesim işlemlerinde olduğu gibi sağladığımız boru hammaddelerini kesim işlemine hazırlamak adına bazı işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Lazer Boru Kesim İşlemlerimiz

Lazer teknolojisinin sanayi de kullanılmasından bu yana, hem zamandan hem paradan tasarruf sağlandı. Aynı zamanda diğer işlemlere nazaran daha kusursuz ve pürüzsüz kesim işlemleri yapılabildi.

ESN Metal olarak bizler de teknolojinin nimetlerinden yararlanıyoruz ve lazer teknolojisini kullanıyoruz. Üstelik son teknoloji cihazlarla çalışıyoruz.

Lazer boru kesim işlemlerimizi detaylı bir şekilde aşağıda sizlere anlattık.

Nasıl Yapıyoruz?

Öncelikle boru kesim işlemine konu olan boru malzemelerini kesim için hazırlıyoruz. Aynı boyda olan malzemeleri sınıflandırıyoruz. Daha sonra boru hammaddeleri detaylı bir temizlik işleminden geçiriliyor.

Temizlik işlemi tamamlandıktan sonra, lazer boru kesim makinası hazırlıklarını tamamlıyoruz. Yani malzemeyi makinenin tablasına yerleştiriyoruz ve sabitliyoruz.

Bilgisayar yazılımında kesim işleminin türünü ve diğer tasarımları tamamlıyoruz. Kesim işlemi başlıyor ve planlandığı gibi tamamlanıyor.

Lazer Boru Kesim Makinası

Kullandığımız lazer boru kesim makinası tıpkı bir iş istasyonu gibidir. Ayrıca tablalı CNC lazer kesim makinesi de kullanıyoruz.

Boru Kesim İşlemi Fiyatlarımız

Diğer kesim işlemlerimizde olduğu gibi belirlediğimiz lazer boru kesim fiyatları, kesilecek metalin cinsine ve yapılacak olan işlemin niteliğine göre farklılık gösteriyor.

Mesela 2 saat kesim işlemi süren bir metalin fiyatı, 2 saatten daha az bir zamanda biten metalin kesim işlemine oranla daha pahalıya mal oluyor.

Fiyatları etkileyen unsurlardan bir tanesi de yapılacak olan işin detayı…

Detaylı kesim ile düz kesim arasında fiyat farkı oluyor.

Ama en önemlisi tecrübe…

Bizlerden alacağınız kesim hizmetinin kalitesini hemen fark edeceksiniz.

Mutlaka Okumalısın !  Rulo Sac Kesim

Tecrübeli ve uzman kadromuzla sizlere en hesaplı kesim işlemini sunmaya devam ediyoruz.

Fiyatlar için iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Satış destek birimimiz fiyat teklifleri için sizlere yardımcı olacaktır.

Bunlarda İlginizi Çekebilir:

Scroll to Top