Demir profil, kullanım alanları itibariyle çok da yabancı olmadığımız bir malzeme. Özellikle her tür yapıda kullanılan materyaller olmaları, hayatımızın çok da dışında olmadığını gösteriyor. Geniş kullanım alanlarına sahip olan, neredeyse her tür binanın ve de özellikle çelik konstrüksiyonların olmazsa olmaz bir parçasıdır. Bu yüzden de aslında pek çoğumuzun bildiği, belki adını bilmediği bir malzeme olarak ifade edilebilir. Kullanıldığı alanları ise sadece yapılar ile sınırlandırmak mümkün değil.

demir profil fiyatı

Kullanım alanlarına geçmeden önce demir profil nedir ne değildir biraz daha inceleyelim. NPI demir olarak da ifade edilen demir profil, standart üretim ebatlarına göre 80/400 mm ölçülerinde olmaktadır. Boyu ise 6 metre olarak standartlaştırılmıştır. Bununla birlikte üretiminde bu tür detaylar, müşteri talebine göre değişiklik gösterebilir. Kısacası mutlak ölçüler değildir bunlar. Hem ambalajlama hem de ölçülendirme müşteri isteklerine göre şekillenebilir. Bu sebeple de konusu, esnek ve firmaya özel nitelik kazanır. Gelelim demir profil kullanım alanlarına

Demir Profil Nerede Kullanılır?

Demir profil denildiğinde, her zaman ilk akla gelen yapılar oluyor şüphesiz. Ancak demir profillerin kullanım alanları elbette ki sadece yapılar ile sınırlı değil. Bununla birlikte yedek parça sektöründe de çokça kullanılırlar. Makine parçalarında ve özellikle tarım araçlarında, sağlam bir malzeme olması sebebi ile çokça tercih edilir. Ayrıca vinç sanayi gibi özel alanlarda da kullanılabildiği unutulmamalıdır.

Farklı ebat ve boylarda gerekli olabilir. Kullanım alanına göre bu kriter farklılaşacaktır. Ancak endişeye gerek yok. İhtiyaç duyulan ölçülerde üretim yapılabilmektedir. Özellikle ESN Metal tecrübesi, bu süreçte sizin için sorunları ortadan kaldıracaktır.NPI demir olarak da ifade edilen demir profiller, pek çok açıdan merak konusudur.

Mutlaka Okumalısın !  C Profil

Bu tür ürünler ile ilgili en çok merak edilenlerden biri ise fiyatlarıdır. Fiyatları hakkında bilgi almak isteyebilirsiniz. Ancak bilmelisiniz ki, demir profillerin fiyatları belli kriterlere göre değişiklik gösterir. Hem ebatlar hem de miktar fiyat konusunda önemli bir etkendir. Bu yüzden de demir profil fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız, öncelikle niteliğini tespit etmelisiniz.

Bu verileri ise ESN Metal yetkilisi ile paylaşarak detaylı bir şekilde bilgi alabilir, aynı zamanda demir profil fiyatını da öğrenebilirsiniz. Bunun dışında eğer size fiyat verebilen bir adres varsa, bilmelisiniz ki orada yanlış bir şeyler var. Demir profil fiyatları, bu tür kriterler ile şekillenir ve ancak bu şekilde net olarak sizinle paylaşılabilir.

Demir Profil Satın Alırken

Eğer siz de demir profile ihtiyaç duyuyorsanız, işinin uzmanı olan ESN Metal ile iletişime geçerek başlayabilirsiniz. Hem tecrübesi, en uzman ekibi, hem de demir ve çelik ürünlerinde sahip olduğu çeşitlilik ile size en kaliteli hizmeti sunacak olan adrestesiniz. Fiyatlarını öğrenirken, bir yandan da ihtiyaç duyduğunuz esnmetal.com/otomat-celigi, yay çeliği, çelik çekme boru ya da doğalgaz borusu gibi özel ürünler ile ilgili de bilgi alabilirsiniz.

Sayısız ürüne ulaşmanın mümkün olduğu bu adreste, mümkün olan en uygun fiyatlara ulaşacak olmanız da cabası. Sektörün en uygun fiyatlarından söz edecek olursak ise yanlış bilgi vermiş oluruz. Kalite hiçbir zaman ucuz değildir çünkü. Bu sebeple sahip olacağınız kalitenin mümkün olan en uygun fiyatlarına ulaşacağınızı söyleyebiliriz.

Demir profil ya da demir çelik sektörünün herhangi bir ürünü için hemen şimdi iletişime geçmeniz yeterli. Kolayca bir temsilciye ulaşabilir ve aklınıza takılan tüm sorularınızın cevaplarını alabilirsiniz.

Scroll to Top