Yapı Dekorasyon insanoğlu her zaman yaşam alanını güzelleştirip, en iyi şekle getirmeye çalışmış hatta bu konuda sürekli bir değişim içerisinde olmuştur. Bu yüzden de bugün yapı dekorasyon konusu oldukça önemli bir konu. Güzel ve hayal ettiğimiz bir alanda yaşıyor olmak ya da çalışıyor olmak, hayata bakış açımızı da etkiler, hayattan aldığımız zevki de. Ancak bu noktada önemli bir sorun ile karşılaşılıyor. Hayal edilenleri gerçekleştirecek, yapı dekorasyon uygulamalarında profesyonel destek sağlayacak bir ekibe ihtiyaç duyuluyor. Biz ise 1990’lı yıllardan beri işini en başarılı şekilde yapan, profesyonelliğinden ödün vermeyen ve sayısız alanda hizmet sunan bir ekip ile karşınızdayız.Üstelik İstanbul genelinde hizmet veriyor, özellikle de Pendik ve Kurtköy gibi bölgelerde aktif olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İstanbul’un neresinde olursanız olun, bizi arayabilirsiniz. Peyzajdan PVC doğramaya, mermerden sıhhi tesisata sayısız alanda sunduğu uygulama hizmeti ile uzman kadromuz hizmetinizde. Şimdi tüm bu uygulama alanlarına biraz daha yakından bakalım.

yapı dekorasyon

Peyzaj

Apartmanların, iş yerlerinin, müstakil evlerin ya da benzeri çeşitli yaşam alanlarının çevre düzenlemeleri, en az o yapının inşa ve dekorasyon süreci kadar önemlidir. Estetik açıdan göze hitap etmesini sağladığı gibi, peyzaj düzenlemeleri daha yaşanabilir alanlar sunar. Bu sebeple de peyzaj düzenlemelerini iş kapsamımız arasına alıyor, yapı ve dekorasyon konusunda verdiğimiz hizmetleri çevre düzenlemeleri ile tamamlıyoruz. Daha yaşanabilir bir dünya ve küreselleşen şehirlerimizde daha yaşanabilir yapılar için peyzajın ne kadar önemli olduğunu bilerek gerçekleştirdiğimiz her faaliyet, hem yapılara bir değer kazandırmak olacaktır, hem de çevremize… İstanbul genelinde verdiğimiz peyzaj hizmeti ile karşınızdayız.

PVC Doğrama

Kapı, pencere ve benzerinden söz edildiğinde, hem en kullanışlı, hem en uzun ömürlü, hem de en cazip fiyatlara sahip seçenek PVC Doğrama oluyor. Bu alanda özel ölçü ile çalışılıp, ustalık becerilerini kullanmak ise bir şart. Aksi halde beklenen mükemmel sonuçlara ulaşılamaz. Bu yüzden de uygulayıcının ne kadar önemli olduğunu unutmamak gerekiyor. Tecrübesi ve ustalığı ile adından söz ettiren ekibimiz, PVC Doğrama alanında ihtiyaç duyduğunuz kaliteli hizmeti sunmak üzere hazır bekliyor. İstanbul genelinde olmakla birlikte özellikle Pendik ve Kurtköy bölgelerinde aktif olarak sunduğumuz tüm bu yapı ve dekorasyon hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Mutlaka Okumalısın !  Silme Lama Ağırlık Hesaplama

Mermer

Evlerimizin, işyerlerimizin ve benzeri çeşitli yapıların, birbirinden farklı noktalarında mermere ihtiyaç duyulabilir. Hem şıklığı, hem sağlamlığı, hem de uzun ömürlü olması ile mermerlere farklı kullanım alanlarında yer açıyoruz. Mermerin işçiliği ise oldukça önemli bir konu… Pencere, mutfak dolabı arası, banyolar ve benzeri çeşitli alanlarda tercih ettiğimiz mermerin uygulamasının da en doğru şekilde yapılması gerekiyor. Sektördeki tecrübesi ile istediğiniz sonuçları inşa etme becerisine sahip olan ekibimiz ise size bu süreçte destek olabilir. İstanbul’un her yerinde hizmetinizdeyiz…

Sıhhi Tesisat

Sıhhi tesisat, adeta evimizin damarlarını ifade eder. Verimli bir kullanım için her türlü binanın sıhhi tesisatı kusursuzca tesis edilmiş olmalıdır. Sıhhi tesisat konusunda ihtiyaç duyduğunuz profesyonel uygulayıcıları ise ekibimizde bulabilirsiniz. Yapılarınızı hem daha kullanışlı hem de daha sağlıklı hale getirecek olan Sıhhi tesisat ekibimiz, eviniz güzelleştirirken, sizi de büyük bir yükten kurtaracak. Bunun için hemen bizi aramanız yeterli. Sıhhi tesisat alanı içerisine giren her tür proje için ilgili ekibimizi tercih edebilirsiniz. Pendik, Kurtköy ve daha pek çok bölgede faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Mobilya Dekorasyon

Mobilya ve dekorasyon konusu, adeta evimizin süslenmesi anlamına gelir. Hem konfor, hem kaliteli bir yaşam, hem de göze hitap eden bir yaşam alanı ancak başarılı mobilya ve dekorasyon uygulamaları ile mümkün olabilir. Koltuklar, dolaplar ve benzeri her tür mobilya ile dekorasyon uygulamaları, ustalığın ve estetik bakış açısının bir eseri olarak yer almalıdır evlerimizde. İstanbul’da, hatta özellikle Pendik ve Kurtköy’de siz de mobilya ve dekorasyon işlerinizde bizi tercih edebilirsiniz. Bir telefon kadar uzağınızdayız.

Boya

Yapıların en önemli inşa ya da dekorasyon aşamalarından biri de boyadır. Hem renk, desen ya da uygulama türü seçiminde özenli olmak gerekiyor, hem de uygulayıcı seçiminde dikkatli olmak gerekiyor. Günümüzde yeni çıkan boya uygulamaları ile son derece modern ve göz alıcı yaşam alanlarına sahip olmak mümkün. Ancak bu boya uygulamaları ancak usta ellerden çıkabilir. Sizi dinleyip, istediğiniz şekilde işlemi gerçekleştirecek olan, ne istediğinizi kolayca anlayabilen ustalarımız ile boya ve benzeri her türlü yapı – dekorasyon işlerinde yanınızdayız.

Mutlaka Okumalısın !  Hollanda Profili

Banyo Dekorasyon

Banyolarımızın dekorasyonu çeşitli unsurlara bağlıdır. Fayans, mermer ya da granit gibi farklı malzemeler ile yüzey kaplama, banyo mobilyası seçimi, küvet, duş ve batarya gibi aksamların seçimi… Diğer taraftan bir de bunların uygulanması… Seçim süreci keyifli ve eğlenceli olacaktır şüphesiz ama uygulama aşaması biraz endişe verici olabilir. Bu endişeyi yaşamadan banyo dekorasyon işlerinizi güvenilir ellere emanet etmek için bizi arayın. İstanbul’un hemen hemen her yere ulaşıyor, özellikle Pendik ve Kurtköy’de aktif olarak yapı dekorasyon uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Elektrik Tesisat

En az sıhhi tesisat kadar önem taşıyan bir konu daha varsa, o da elektrik tesisatıdır. Elektrik ihtiyacına cevap verirken, tüm cihazlarımıza uygun bir sistem kurulması ve istediğimiz verimin elde edilebilmesi, işini iyi bilen bir elektrik tesisatı ekibi ile mümkün olacaktır. İstanbul’un her yerinde ulaşabiliyor ve elektrik tesisatı projelerini gerçekleştirebiliyoruz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Pendik’te ve özellikle de Kurtköy’de olanların ise geç kalmadan araması, en hızlı ve en başarılı şekilde uygulamanın gerçekleştirilmesini sağlayacaktır.

Alçı Dekorasyon

Estetik görünüm her zaman önemlidir. Göze hitap eden bir ortamın insana huzur vermemesi mümkün değil. Hem işyerlerinde, hem evlerde, hem de benzeri yaşam alanlarında alçı dekorasyon uygulamaları ile yapılara estetiklik kazandırılabilir. Bu yüzden de alçı dekorasyon uygulamaları adeta bir sanattır. Bu tür uygulama talepleriniz için uzman kadromuz ile iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’un neresinde olursanız olun, biz tüm profesyonelliğimiz ile hizmetinizdeyiz… Göz alıcı alçı dekorasyon uygulamaları, bir telefon kadar uzağınızda… Size ise tüm bu kolaylıklar ve profesyonellik çerçevesinde boşa zaman harcamadan işinize değer katmak kalıyor. Profesyonellik, bazen işin yarısı değil, tamamını ifade eder. Bu yüzden de profesyonelliği ile dikkat çeken ESN Metal’itercih edin, gözünüz arkada kalmasın. Ayrıca yine npu profil , npı profil, sementasyon çeliği gibi daha nice farklı ürünede buradan ulaşabilirsiniz. Hemen şimdi arayabilirsiniz…

Scroll to Top