Silme demir, lama olarak da adlandırılan, düz şekilli ve demir çelik sektörünün en çok üretilen parçası olan üründür. Silme demir, gerçekten de en çok üretilen malzemelerden biridir. Çünkü inanılmaz bir kullanım ağı ile karşımıza çıkar. Son derece kaliteli, sağlam ve uzun ömürlü bir yapıya sahiptir.Nedir sorusu ile konuya biraz gene detaylı bir şekilde bakacak olursak, ileri teknoloji ile üretilen, nokta kalınlığı ve sağlamlığı ile diğer demir türlerinden ayrılan ve özellikle inşaat sektöründe ana taşıyıcı olarak kullanılan bir malzemedir.Öylesine sağlam, öylesine dayanıklı…

Peki, ölçülerinden bahsedelim mi biraz da? Sıcak haddelenmiş haldeki kalınlığı 10 mm ile 60 mm arasında değişen bir malzemedir silme demir. Diğer taraftan genişliği de 10 mm ile 150 mm arasında değişiklik gösterebilir. boyu ise yine müşteri talebine göre belirlenebilir. 6 metre ile 12 metre arasında standart bir üretim gerçekleştirilse de, istenirse 20 metreye kadar yükseltilebilir boyu. Silme demirin kullanım alanlarına göre bahsettiğimiz tüm bu ölçüler de değişecektir. Merak edenler için nerelerde kullanılır ona da bir göz atalım.

silme demir fiyatı

Silme Demir Nerede Kullanılır?

Silme demir adının verildiği bu sağlam parçalar, başta inşaat sektörü olmak üzere sayısız sektörde karşımıza çıkıyor. Çelik konstrüksiyon yapıların baş rolünde yer alan ve çeşitli ölçüler ile ana taşıyıcı olarak tercih edilen silme demirler, aynı zamanda çeşitli araçların ve makinelerin de temel malzemesi olabiliyor. Otomotiv sektöründe, yedek parça üretiminde, tarım araçlarının üretiminde ve de iş makinelerinde de kullanılan silme demir, daha pek çok farklı sektörde tercih edilmektedir. Siz de işinize uygun olacak ölçülerde silme demir sipariş edebilir, işinize kaliteli malzemeler ile değer katabilirsiniz.

Mutlaka Okumalısın !  Sıcak Hadde

Silme Demir Fiyatları

Fiyatlar ise ölçüye, boya, ağırlığa ve satın alınan miktara göre değişecektir. Silme demir alacak olanların her şeyden önce ihtiyaç duyduğu miktarı ve ölçüleri belirlemesi gerekir. Daha sonra ise firma temsilcileri ile görüşerek bilgi edinebilir, fiyat teklifi de alabilirsiniz. Silme demir fiyatlarında, sayısız ölçü ile karşılaştığımız için sayısız fiyat bizi bekleyecektir. Örneğin, 10mm kalınlığa sahip olan ürün ile 60 mm kalınlığa sahip olan ürünün aynı fiyata sunulması mümkün olmadığı için, alım miktarınızı da belirterek temsilcilerimizden fiyat teklifi rica edebilirsiniz.

ESN Metal Ayrıcalıkları

ESN Metal olarak, profesyonel bir ekiple çalışıyor, size destek sağlıyoruz. Silme demir fiyatını öğrenmek için de, ürün detayları ile ilgili bilgi almak için de, hatta işiniz için en uygun olan demir çelik ürününü tespit etmek için de ekibimiz ile görüşebilirsiniz. Bu sayede hem siz kaliteli bir hizmet alacaksınız, hem de biz iyi dostlar biriktirmiş olacağız. Ayrıca unutmadan hatırlatalım,

ESN Metal olarak tüm ürünlerimizde mümkün olan en uygun fiyatları sunuyoruz. Kaliteyi, bulabileceğiniz daha uygun bir fiyat da söz konusu olmayacaktır.Bu yüzden zamanınızı boşa harcamayın, siz de ESN Metal ile iletişime geçerek silme demir ya da benzeri ürünleri sipariş edin. Silme demirlerin yanı sıra ıslah çelikleri, galvaniz sac, oluklu sac ve nervürlü inşaat demiri gibi sayısız ürüne de buradan ulaşabileceğinizi unutmayın. Aradığınız demir ya da çelik ürünü ne olursa olsun, unutmayın ki burada en kaliteli şekli ise sizi bekliyor.

Hem kaliteli, hem uygun fiyatlı, hem de sizi yormayacak ve işinize değer katmak için gayret edecek profesyonel bir ekip söz konusu. ESN Metal ile görüşmek için daha ne bekliyorsunuz?Ayrıca yine npı profil , esnmetal.com/kalin-lama, maden direği gibi daha nice farklı ürünede buradan ulaşabilirsiniz.

Mutlaka Okumalısın !  NPU Profil

Bunlarda İlginizi Çekebilir:

Scroll to Top