M profil genelde 0.45 – 0.50 – 0.60 mm kalınlıklardaki saclardan üretilir. ESN Metal olarak bu konudaki tüm süreçleri başarılı bir şekilde yönetirken taleplerinize göre imalata devam ediyoruz. Bu profillerin montajı trapez vidalarla yapılmaktadır. Ayrıca vidalama sırasında patlama yapmaması adına mukavemetinin yüksek olması önemlidir.

m profil özellikleri

ESN Metal olarak her zaman en kaliteli demir çelik ürünlerini sizlere sunarken ihtiyaçlarınızı da karşılamaya devam ediyoruz. Genelde iç ve dış cephe kaplamalarında tercih edilen bu profiller sıcak daldırma galvanizli çeliklerden üretilmektedir. Diğer adı cephe kaplama profilidir.

ESN Metal Farkıyla M Profil İmalatı

M profil ürünleri aslında mukavemet sağladığı için genelde beton bazlı duvar veya kolonlarda tercih edilmektedir. Oldukça uzun süreli dayanıklı olan bu ürünler talebe göre galvaniz yerine galvaniz sac olarak sipariş edilebilir. 0.50 mm ile 1.00 mm arasında üretimi yapılırken özel siparişlere uyumlu olarak da hizmet sunmaya devam ediyoruz. Farklı malzemelerin alt bağlantı elemanı olarak da bilinen bu ürünlerde uzunluk, yükseklik ve genişlik konusunda taleplerinizi bizimle paylaşmanız yeterlidir. Yazımızın devamında m profil fiyatları konusunda da detaylı bilgilere anında ulaşabilirsiniz.

Yapısal M Profil ve Özellikleri

Gofraj işlemiyle beraber mukavemeti yükseltilen m profil trapez vidalar ile kolaylıkla monte edilmektedir. Genel olarak 3’er metrelik boylarda üretilen bu profiller için ESN Metal ile görüşerek taleplerinizi aktarmanız yeterlidir. Kalın saclardan üretilen bu ürünlerle ilgili merak ettiğiniz tüm detaylara da yazımızın devamındaki sıkça sorulan sorular başlığından kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

m profil

M Profil Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

M profil konusunda günümüzde en çok merak edilen ve sorulan sorular aşağıdaki gibi sıralanmaktadır.

Soru: M profil en çok nerede kullanılıyor?

Mutlaka Okumalısın !  Kutu Profil

Cevap: M profiller genelde iç ve dış cephe kaplamalarında tercih edilmektedir.

Soru: M profil fiyatları ne kadar?

Cevap: M profil fiyatları hakkında en doğru yanıtı firmamızı arayarak alabilirsiniz. Çünkü ürünün imalat sürecindeki boyut, ağırlık ve yükseklik gibi temel özelliklerine göre fiyatı belirlenmektedir.

Soru: M profiller dayanıklı mı?

Cevap: Mukavemeti son derece yüksek olduğu için M profiller son derece dayanıklı ürünlerdir.

Soru: M profil en çok hangi boyutlarda üretiliyor?

Cevap: Genel olarak .45 – 0.50 – 0.60 mm kalınlıkta olan saclardan üretiliyor. Ancak boyutu ve diğer özelliklerine göre bizimle iletişime geçerek taleplerinizi bildirmeniz yeterlidir.

Soru: M profiller hangi yöntemle üretiliyor?

Cevap: Bu ürünler sıcak daldırma yöntemiyle üretilmektedir.

M Profil Fiyatları

M profil fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için öncelikle firmamıza ulaşmanız gerekiyor. Alternatif olarak aşağıdaki tabloyu incelemeniz yeterlidir.

ÜRÜN ADI BOYUTLAR  (mm) UZUNLUK (mm) AĞIRLIK (kg) AMBALAJ (bağ/adet)
M PROFİLİ 0.50 mm 25/80/25 3000 mm 0,655 10
M PROFİLİ 1.00 mm 25/80/25 3000 mm 1,295 10
M PROFİLİ 1.20 mm 25/80/25 3000 mm 1,554 10

Ayrıca yine esnmetal.com/delikli-sac ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için ilgili içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir:

Scroll to Top