C45 lama, bir diğer ifade ile soğuk çekme lamadır. Bu aslında üretim süreci hakkında bilgi veren bir tanımlama… Bu yöntem ile üretilen C45 lama, demir ve çelik sektöründe çokça karşımıza çıkan, üretimin yüksek olduğu bir malzemedir. Çünkü kullanıldığı sektörler de oldukça fazla, kullanım alanı son derece geniştir. Peki, gelelim gerçek anlamı ile nedir sorusunun cevaplarına…

c45 lama fiyatları

Soğuk çekme yöntemi ile üretilen, farklı kalınlık ve genişlik ölçülerine sahip, temelde düz şekilli olan ve dayanıklılığı son derece yüksek olan bir çelik malzemedir. Çelik olması başlı başına bir dayanıklılık sağlarken, üretim süreci de hem dayanıklılığı hem de uzun ömürlü olması konusunda etkili olmaktadır. C45 lama adı verilen bu malzemenin, pek çok alanda etkin bir şekilde kullanıldığını, hatta ana malzeme olarak tercih edildiğini görmekteyiz. Kullanım alanlarından ayrıca söz etmek daha doğru olacaktır. Bu sayede siz de hangi sektörde ve hangi işte kullanacaksanız, ona uygun olarak sipariş edebilirsiniz. Detaylara hep birlikte bakalım…

C45 Lamanın Kullanım Alanları Nelerdir?

C45 lama kullanım alanlarının ne kadar geniş olduğundan söz etmiştik. Bunların başında tahmin edeceğiniz üzere, çelik bir malzemeden bahsettiğimiz için inşaat ve çelik konstrüksiyon akla geliyor. Hatta ana taşıyıcı olarak yer alabilir bu kullanım alanlarında. Diğer taraftan otomotiv sanayinde çokça kullanılmaktadır. Yedek parça üretiminde, tarım araçlarının üretilmesinde, çeşitli makinelerin imalatında ve iş makinelerinde kullanılmakta, daha pek çok alanda karşımıza çıkmaktadır.

Yaygın olarak bu kullanım alanları ve amaçları dikkat çeker. Diğer taraftan her bir kullanım alanında farklı ölçüler ve özellikler ile tercih edilebilir. Bu ölçüler ve özellikler ise fiyatlandırma konusunda da etkili olmaktadır. C45 lama ya da benzeri demir ve çelik sektörü ürünlerini araştıranların, en çok merak ettikleri konulardan biri de fiyatlar oluyor doğal olarak. C45 lama fiyat bilgisini de bu doğrultuda şöyle açıklayabiliriz; her bir sektörde, her bir amaca göre farklı kalınlık ve genişliklere sahip ürünler tercih edilecektir. Örneğin, araçlarda ya da makinelerde kullanılacak olan C45 lama ile çelik konstrüksiyon için tercih edilen arasında fark olacaktır.

Mutlaka Okumalısın !  Sıcak Hadde

Buna bağlı olarak da her ikisinin de fiyatı farklı olur. C45 lama hem farklı ölçülerde üretilir, hem farklı boylara, hem de farklı ağırlıklara sahip olur. Buna göre de fiyatı farklılaşır. Ayrıca sipariş miktarı da önemli bir kriter olacaktır.

C45 Lama Siparişi Verirken

Bu yüzden de bir firma temsilcisi ile görüşmeniz, tüm bu bilgiler ışığında fiyat teklifi almanız en doğrusu olur. C45 lama siparişi vermek için, hatta öncesinde bilgi ve fiyat teklifi almak için başka yerlerde zaman kaybetmeyin, siz de seçiminizi profesyonellikten yana yapın. ESN Metal, uzman bir kadro ile karşınıza çıkıyor. Tecrübesi, profesyonelliği ile size destek sağlayacak bir ekibe sahip.

Bu sebeple siz de işinizi en az sizin kadar umursayan isimler ile görüşebilir, yani ESN Metal ile iletişime geçebilirsiniz. Burada sadece lama değil, bunun yanı sıra esnmetal.com/dikdortgen-profil, sanayi borusu, yay çeliği ya da maden direği gibi birbirinden farklı ürünlere de ulaşabileceksiniz. Lama ve benzeri ürünler ile ilgili detaylı bilgi için hemen iletişime geçin. Sadece bir telefon kadar uzağınızdayız. İşinize değer katacak seçimler, mümkün olan en cazip fiyatlar ve geniş bir ürün çeşitliliği tam da burada. Hadi, siz de zamanınızı boşa harcamayı bırakın ve temsilcilerimiz ile görüşün!

Bunlarda İlginizi Çekebilir:

Scroll to Top