Hardox 450, bir tür sac olarak basitçe tanımlanabilir. Ancak bu kadarla kalmıyor tabi ki. Hardox, Çok amaçlı bir aşınma levhası olarak ifade edilebilir. Yani aşınma direncinin yüksek olmasının beklendiği durumlarda, beklentilere cevap verecek en iyi ürün Hardox 450 olabilir. Hardox adı verilen ürün gurubunun bir parçası olan Hardox 450 de yüksek aşınmaya karşı dayanım özelliği ile akıllarda kalır ve çok fazla tercih edilir. Bu tür ürünler, aşınma levhası olarak ifade ediliyor ve ayrıca yüksek sertliği ile de dikkat çekiyor. Yüksek mukavemeti ve tokluğu ise göz ardı edilemeyecek önemli birer özelliktir.

hardox 450 sac fiyatları

Tüm bu özellikler nedir diye soranlar için birer cevap olabilir ve bu özelliklere baktığımızda ayrıca ne kadar üstün özellikler ile donatılmış bir malzeme olduğunu da anlayabiliyoruz. 1970’li yıllardan bu yana piyasada yer alan ve çeşitli alanlarda da sıkça kullanıldığını gördüğümüz Hardox 450, su verilmiş ve de menevişlenmiş bir aşınma levhasızı.

Bu sebeple de ekstra yüksek bir dayanım potansiyeli söz konusudur. Bugün dünyanın her yerinde kullanılan ve çok da beğenilen yüksek kalite üstün düzlemsellik ve de yüzey düzgünlüğü ile eş anlamlı olarak kullanılmaktadır. Peki, nerede hangi sektörlerde kullanılabilir?

Hardox 450 Nerelerde Kullanılır?

Kullanım alanları nelerdir bahsetmeden önce bu konuda belirleyici olabilecek kaynaklanabilme özelliğinden de söz etmeliyiz. Mükemmel bir şekilde kaynak edilebilir ve kolay işlenebilir olması ile bir kez daha mükemmel bir malzeme olarak nitelenebilir. Kullanım alanları ise sıraladığımız tüm bu bilgiler ve özelliklere bağlı olarak sanayinin her alanı ve üretimin her aşaması olabilir. Ancak öncelikle inşaat ve otomotiv sektörünün akla geldiğini de hatırlatalım.

Mutlaka Okumalısın !  Levha Sac

Hardox 450 levhalar, yüksek mukavemetli olarak tanımlanan konstrüksiyon levhaları ile karşılaştırıldığında, neredeyse 3 – 4 kat kadar daha serttir ve bu da daha dayanıklı bir malzeme olarak ifade edilmesinin bir sebebidir.

Kullanım alanlarından söz etmeye devam edecek olursak ise kesinlikle unutulmaması gereken bazı kullanım alanları karşımıza çıkıyor. Damperli araçların pek çok organında kullanılabiliyor, ekskavatör kovaları ile kırma değirmenlerinde karşımıza çıkabiliyor ve benzeri sağlamlığı ile ön plana çeken kullanım alanlarından söz edilebiliyor.

Hardox 450 Fiyatı Hakkında

yukarıda sıraladığımız tüm bu özellikler ile adeta mükemmel ürün sıfatına sahip olan Hardox 450’nin fiyatı ise bir merak konusu. Hardox 450 levhalar, belli ebatlarda üretilirler. Bu ebatlar fiyatın belirlenmesinde önemli bir kriter olmaktadır. Ayrıca malzemenin ağırlığı ve de alım miktarını da birer belirleyici olabilir. Bu sebeple iletişime geçeceğiniz firma yetkilisinden detaylı bilgi alıp, tercih edeceğiniz ebatlara karar vermeniz gerekir.

ESN Metal, tüm bu süreci sizin için çok daha kolay hale getirmeyi hedefliyor. Bunun için sadece bir telefon ile firma yetkililerine ulaşmanız yeterli. Hem Hardox 450 levha hakkında bilgi alabilir, hem de vereceğiniz ölçü ve benzeri özellikler ile fiyat teklifi talep edebilirsiniz. Yapılacak hızlı bir değerlendirme ile size dönüş yapılacaktır ve profesyonelliği ile ön plana çıkan ESN Metal temsilcileri, size mümkün olan en cazip fiyatları sunacaktır. Sonrasında ise hızla gelişen bir sipariş süreci ve zaman kaybı yaşamaksızın işinize değer katmanız mümkün olacaktır. ESN Metal, sadece Hardox 450 değil, transmisyon çeliği, NPU demir, galvaniz sac, esnmetal.com/kutu-profil ya da dikenli tel ile karşınıza çıkıyor. Hem kaliteli malzeme sunuyor, hem de profesyonel ekibi ile kaliteli bir hizmet anlayışını hayata geçiriyor.

Mutlaka Okumalısın !  Delikli Sac

Bunlarda İlginizi Çekebilir:

Scroll to Top