Paslanmaz çelik boyalı sac aşağıdaki avantajlara sahiptir: yüksek korozyon direnci, daha iyi süneklik, daha çekici bir görünüm ve daha az bakım maliyeti.

Bu malzeme (paslanmaz çelik) bol miktarda kromdan oluşur, bu nedenle, özellikle yüksek sıcaklıklarda, korozyon ve şoka karşı direnci gösterir. Yukarıda bahsedilen özellikleri ve pürüzsüz yüzeyi sayesinde, her türlü aşındırıcı ortama ve kimyasal elementlere dayanabilir. Ek olarak, bu dirençle birlikte paslanmaz çeliğin çok uzun bir servis ömrüne sahip olduğu söylenebilir.

boyalı sac fiyatları

UYGULAMALARI

Boyalı sac Önceden boyanmış paslanmaz çelik rulo ve levha çatı kaplamasında, garaj kapısında, aydınlatma armatürlerinde ve klimada kullanılabilir.

ÜST TABAKA İÇİN BOYA RENKLERİ

boyali-sac-renk
boyali-sac-renk

Boyalı Sacın Fiyatı Nedir?

Boyalı sac adı verilen bu özel paslanmaz çelik plakalar, çeşitli özelliklerde üretilerek karşımıza çıkar. Hem kalınlıkları farklılık gösterebilir, hem de boyutları. Bu yüzden de tek bir sabit fiyattan bahsetmemiz doğru olmaz. Bunun yerine ürün özelliklerine göre değişen boyalı sac fiyatlarından söz edebiliriz. Eğer fiyat teklifi almak istiyorsanız, yapmanız gereken ilk şey, tercih ettiğiniz ürünün özelliklerini netleştirmektir. Bunun için de öncelikle ürünler ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Bu sadece boyalı sac için geçerli olan bir uygulama değil üstelik. Yay çeliği, siyah sac, lama demir ya da esnmetal.com/paslanmaz-celik gibi sayısız ürün arasından hangisini tercih ediyor olursanız olun, öncelikle satın alacağınız ürünü tanımalısınız. Her bir demir çelik ürününün detaylarına ise işine hâkim ve tecrübeli bir firma temsilcisi aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

ESN Metal Farkı

ESN Metal olarak tam da bu nedenle, son derece tecrübeli ve başarılı bir ekip ile karşınızdayız. Sizi anlayacak, işinize destek sağlama amacıyla yönlendirmelerde bulunabilecek ve fiyat teklifinin ardından sipariş sürecinizi organize eden bir firma temsilcisi, sizin için zaman tasarrufu sağlayacaktır. Ayrıca işinize de değer verip, gelişimini destekleyeceğini de söyleyebiliriz. Bu sebeple de boyalı sac ya da benzeri herhangi bir ürünü sipariş etmeden önce ilk iş olarak ESN Metal ile iletişime geçerek bilgi almalısınız.

Mutlaka Okumalısın !  Genişletilmiş Sac

Ardından ise profesyonel ekibimiz, sizin için fiyat teklifleri hazırlayacak, mümkün olan en uygun fiyatlar ile karşınıza çıkacak ve sipariş sürecinizi planlayacaktır. Size ise sadece harekete geçmek kalıyor bu durumda, boyalı sac gibi birbirinden farklı demir ve çelik ürünleri için hemen bizimle iletişime geçin, işinizi birlikte geliştirelim…

Scroll to Top