C45 sac, dayanıklılığı yüksek çelik levhalara verilen isimdir. Teknik özelliklerine hızlıca göz attığımızda görüyoruz ki, kullanım alanına göre farklılaşan kalınlık ölçüleri söz konusu. 8 mm’den 400 mm’ye kadar değişen kalınlıkları ile C45 saclar, çeşitli ürünlerin de en iyi alternatifidir. Örneğin, ST 37 ya da ST 52 plakalar ile karşılaştırıldığında, dayanımı çok daha iyi olan bir alternatif olarak ifade edilir. Bununla birlikte yine her türlü malzemede söz konusu olduğu gibi, kullanım alanı en önemli belirleyicidir. Kullanım amacına göre ST 37 ya da ST 52 de tercih edilebilir ve en iyi alternatif olarak nitelenebilir.

Gelelim, C45 sac adı verilen bu özel plakaların kullanıldığı alanlar ve sektörlere… C45 sac yani çelik levhalar, sertifikalı olarak belli üretim standartlarına bağlı kalınarak ve belli ölçü aralıklarında üretilirler. Müşterinin talebi ise bu durumda en nihai belirleyici olmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz ölçülerde üretim talep edebilirsiniz.

c45 sac fiyatı

C45 sacın en sık kullanıldığı alan ise kalıp ve makinedir. Plastik ve metal enjeksiyon kalıplarında sıklıkla kullanıldığı gibi el aletleri, zirai aletler, tarım makinaları, araba parçaları ve benzerinin üretiminde de kullanılmaktadır. Özellikle makine parçası ve gövdesinin yapımında iyi bir malzeme görevi görmekte, başarılı sonuçlar ortaya koymaktadır. C45 sacı kalıp üretiminde hamil, bağlantı ya da destek plakası olarak tercih edebilir, işinizi büyük bir kalite ile gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca araç parçalarında da orta zorlamalı parçalarda C45 sac tercih edilmekte, miller, dişliler ve cıvatalarda da kullanılmaktadır. C45 sacın kullanım alanlarını genel olarak bu çerçevede ifade etmek mümkündür. Dayanıklılığı, sağlamlığı ve uzun ömürlülüğü ise her zaman sıkça tercih edilmesinin en önemli nedenleridir. Şimdi ise çokça merak edilen fiyatlar konusuna gelelim ve C45 sacın fiyatı nedir diye soranların merakını giderelim.

Mutlaka Okumalısın !  Hardox 500

C45 Sacın Fiyatı Nedir?

C45 sac adı verilen bu özel çelik plakalar, çeşitli özelliklerde üretilerek karşımıza çıkar. Hem kalınlıkları farklılık gösterebilir, hem de boyutları. Bu yüzden de tek bir fiyattan bahsetmemiz doğru olmaz. Bunun yerine ürün özelliklerine göre değişen C45 sac fiyatlarından söz edebiliriz. Eğer C45 sac fiyat teklifi almak istiyorsanız, yapmanız gereken ilk şey, tercih ettiğiniz ürünün özelliklerini netleştirmektir. Bunun için de öncelikle ürünler ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Bu sadece C45 sac için geçerli olan bir uygulama değil üstelik. Yay çeliği, siyah sac, esnmetal.com/lama-demir-fiyatlari ya da çelik çekme boru gibi sayısız ürün arasından hangisini tercih ediyor olursanız olun, öncelikle satın alacağınız ürünü tanımalısınız. Her bir demir çelik ürününün detaylarına ise işine hâkim ve tecrübeli bir firma temsilcisi aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

ESN Metal Farkı

ESN Metal olarak tam da bu nedenle, son derece tecrübeli ve başarılı bir ekip ile karşınızdayız. Sizi anlayacak, işinize destek sağlama amacıyla yönlendirmelerde bulunabilecek ve fiyat teklifinin ardından sipariş sürecinizi organize eden bir firma temsilcisi, sizin için zaman tasarrufu sağlayacaktır. Ayrıca işinize de değer verip, gelişimini destekleyeceğini de söyleyebiliriz.

Bu sebeple de C45 sac ya da benzeri herhangi bir ürünü sipariş etmeden önce ilk iş olarak ESN Metal ile iletişime geçerek bilgi almalısınız. Ardından ise profesyonel ekibimiz, sizin için fiyat teklifleri hazırlayacak, mümkün olan en uygun fiyatlar ile karşınıza çıkacak ve sipariş sürecinizi planlayacaktır. Size ise sadece harekete geçmek kalıyor bu durumda. C45 sac gibi birbirinden farklı demir ve çelik ürünleri için hemen bizimle iletişime geçin, işinizi birlikte geliştirelim…

Bunlarda İlginizi Çekebilir:

Scroll to Top